Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 9 Vs Galaxy S10e...

Iphone 9 Vs Galaxy S10e melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Iphone SE 2020

vagy Galaxy s10e?


Kameraban melyik a jobb? Ujlenyomat olvasoja melyiknek megbizhatobb?


Teljesen mas rendszer ez teny de ezek Kompakt telefonok.

Kamera nagyon lenyeges nalam.



#iPhone #Van munkam #amstol jon a berem
2020. ápr. 18. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy tudom hogy az Iphone SE 2020 még ki sem jött teljesen, csak bejelentés szintjén.

Szóval tárgytalan összevetni, másrészt 200 alatt lesz a nyitóára így valószínű hogy rendesen ki lesz herélve egy csúcstelóhoz képest.

Így láthatatlanba az S10E biztosan jobb lesz az esetek többségében.

De nem érdemes elfelejteni hogy az iPhone SE 2020 valószínűleg tovább kap frissítést, jobban tartja majd az árát, és hát arról lemarad a Jack is, elvileg az üzemideje az iPhone 8-éval egyezik meg szóval elég gyatra lesz.

Szerintem várjuk meg a teszteket, utána többet lehet mondani.

2020. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
iPhone jobb akksin kívül mindenben. Frissebb, erősebb processzora van (iPhone 11 szériás), kicsi kijelző (ez lehet csak nekem előnyös?)
2020. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is elonyos, ezert irtam ezt a ket 2kisebb mobilt.
2020. ápr. 18. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:

énis feleslegesnek látom igy összevetni mikor az egyik még megse jelent

addig vagy 4 nap van plusz még mire tesztelik , felületesen az még 1 hét szóval májusnál elöbb semmi értelme megvenni

2020. ápr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Danielig123 válasza:
Samsung Galaxy s10e ez egyértelmű
2020. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!