Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik készüléket válasszam?

Melyik készüléket válasszam?

Figyelt kérdés

Lehetőségem lesz lecserélni a telefonom, de nemtudom melyik készülék lenne a jobb.

Amiket kinéztem:

Samsung Galaxy S20

Huawei P30/P30 Pro (esetleg valaki megtudja mondani mi a különbség és az eltérés a sima P30 és a P30 Pro között?)

Apple Iphone 11


Jelenleg Iphone 6s-em van amit imádok szeretek viszont hülye voltam és anno 16GBosat vettem ami lássuk be lókaki.

Amire használni fogom a telefont az elsősorban a fényképezés (ezért is ezeket néztem ki), sorozat, film nézése, jegyzetelés, csetelés és a többi szokásos dolog :D

Esetleg aki otthonosabb a telefonok világába annak szívesen venném a segítségét vagy esetleg ha valaki tud készüléket ajánlani a felsoroltakon kívül azt is szívesen fogadom! :)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2020. ápr. 18. 21:02
 1/7 anonim válasza:

Samsungot ne!

Huawei vagy Iphone az teljesen mindegy. Arra amire te szeretnéd használni, mindkettő megfelelő. Én nekem Huawei P20-am van, már két éve megvan, de még mindig pöpec állapotban van. Szeretem nagyon.

Iphoneom soha nem volt, de arról is jó véleménnyel vannak nagyon.


Amelyik jobban tetszik :) Ha Iphone-hoz voltál szokva akkor szerintem úgyis azt fogod megvenni.

2020. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt megkerdezhetem hogy samsungot miert ne?
2020. ápr. 18. 21:21
 3/7 anonim válasza:
Mert elég gagyi márkának minősül, ráadásul hamar tönkre is megy.
2020. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

samsungot én sem ajánlom

ha viszont most iPhoneod van, akkor szerintem a 11-et válaszd! tetszeni fog, nagyon szuper telefon, kiváló a kamerája.

2020. ápr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alex Fly ***** válasza:

Mindhárom készülék nagyon jó.

Ha a jelenlegi iPhone készülékedet valóban annyira szereted és esetleg már napi szinten használod az Apple szolgáltatásait illetve már kimutatható összeget fizettél appokért/szolgáltatásokért, akkor ebben az esetben az iPhone-t mondanám, amelyen ezek ugyanúgy megmaradnak minden külön teendö nélkül. A másik két esetben körülményesebb a váltás - és ugye az Android nem iOS...

2020. ápr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Azt ne felejtsd el hogy Huawei p 30 on nincs google
2020. máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
@lacivok: szerintem te felejtehettél el valamit, mivel a P30 még GMS-el jelent meg. A Mate30 család volt az első, csak HMS készülék...
2020. máj. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!