Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Küldenek ebben az esetben SIM...

Küldenek ebben az esetben SIM kártyát?

Figyelt kérdés
Kiderült ma, hogy az előfizetéses már 3 éve lejárt, elérkezettnek láttam az időt, hogy új előfizetést igényeljek, egyúttal kamatmentes részletre is kértem egy telefont. A gondom az, hogy ilyen esetben küldenek új SIM kártyát? Mert nem szeretnék új telefonszámot és most emiatt aggódom hogy új SIM kártya is érkezik új tefonszámmal?
2020. ápr. 18. 21:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha viszont az új telefonban más fajta kártya kell, azt intézned kell.
2020. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 MancsWolf ***** válasza:

Ha nem kellett a felajanlott 6 mezőböl választanod számot akkor nem új előfizetést kertel hanem hosszabbítottal csak. Esetleg tarifacsomagot váltottál.

11es, nem igaz. Nekem is küldték automatikusan az új kártyát mindkettő hosszabbításnál új készülékkel mert a régi csak micro SIM volt ( ők látják milyen SIM van nálad 1FF, 2FF, vagy 3FF), teloba meg nano kellet. És írták egy szép papiron hogy hogy mit hivjak aktiváláskor ( ilyenkor új SIM él régi számmal régit meg tiltják), vagy ha nincs rá szükségem akkor nem kell vele semmit tenni régi él tovább.

2020. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Ha viszont az új telefonban más fajta kártya kell, azt intézned kell."

nem kell, küldenek kártyát. - már 5-6 évvel ezelőtt is kaptam új kártyát minden telefon rendelés mellé. És az új SIM kártyák már mindenfélemódon be vannak vágva, úgyhogy úgy töröd ki amekkora kártya kell az adott telefonba.

Annyia "bibi", hogy aktiválni kell az új kártyát. Le van írva szájbarágósan, úgyhogy nem nehéz megoldani. Felhívsz egy számot, bejelentkezik egy néni vagy bácsi, bekéri a kártya számát (hátoldalon a vonalkód alatt) és ő aktiválja is. A régi kártyát pedig deaktiválja. Kb 1 percig nem leszel elérhető amíg az adatbázisban átfut a változás. Ha már beraktad az új kártyát az új telefonba akkor vagy újraindítod, vagy egy repülőgép ki, majd fél perc múlva be, hogy újra feljelentkezzen a hálózatra és már kész is.


Ha csak új díjcsomagot válaszottál, számot pedig nem akkor a számod sem fog változni - csak a PIN, de az az új kártyához tartozik (és meg is változtathadod a régire)

2020. ápr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!