Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Részletre megéri telefont...

Részletre megéri telefont vásárolni?

Figyelt kérdés
Iphone 11-ről lenne szó.

2020. ápr. 18. 23:47
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%
Az keresettől függ, ha belefér a rezsi,kaja,ruháztatás és egyéb szükséges szolgáltatások mellé akkor igen.
2020. ápr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
45%

sokszor előkerül ez a kérdés itt és általában alaposan megsavazzák a kérdezőt, hogy milyen csóri már, hogy részletre vásárol, úgyhogy készülj fel!

Az meg a bónusz pálya ha a szolgáltatónál veszed, mert még pluszban azért is fogsz kapni a fejedre :DDDD


Én az utóbbi 5 iPhoneomat részletre vásároltam a szolgáltatómnál. Ingyen hitel - nincs kamat, nem kell nekik semmi papír, neten megrendeled, kihozzák aláírod és használod. nincs semmi probléma ezzel. még az iPhonet is odaadják 0 forintért.

De ha úgy gondolod és 1 év múlva ki akarod fizetni a maradékot, akkor azt is megteheted.

Akkor van szívás ha nem tudod fizetni, mert akkor odaverik a telefon árát, és a díjcsomag kötbérét is ami elég sok lehet.

Gondol át, hogy biztosan tudod-e fizetni a részleteket és ha igen, akkor hajrá!

2020. ápr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Igazából a fizetéssel nem lenne gond, sőt valszeg pár hónapon belül ki is fizetném a teljes árát, csak jelenleg nem engedhetem meg magamnak és most sürgős lenne egy teló.


Emellett azért is tettem fel a kérdést, mert ha részletre vásárolom meg, akkor 290 ezer forint, ugyanakkor ha egyben kifizetném, akkor már 235 ezerért is hozzá tudnék jutni. :/


A válaszokat köszönöm, várom a továbbiakat!

2020. ápr. 19. 00:09
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha ekkora a különbség, akkor én azt a pár hónapot kihúznám kölcsöntelóval vagy valami 30 ezres telóval.
2020. ápr. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
0%
Akkor vegyel xiaomi redmi 8 prot
2020. ápr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
40%
Részletre nem, mivel sokkal többet (talán a dupláját?) kell érte fizetned.
2020. ápr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
70%

Jelenleg is reszletre vett telefonom van.

De nincs az az isten hogy ajfont vegyek valaha.

2020. ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!



Az a gond, hogy nem ad senki se kölcsön telót és fölös 30k-m sincs telóra, ezért nem tudom, hogy várjak-e. (már 6 hónapja nincs készülékem)


Utolsó, miért nem?

2020. ápr. 19. 10:54
 9/36 anonim ***** válasza:

Ez esetben én is vennék egy olcsó xiaomit, az iphonet meg megvenném egyben mikor tudom. Ez nagyon nagy árkülönbség amit írtál. Legfeljebb lesz egy tartalék telód, az mindig jó ha van úgyis. :)


Részletre csak akkor érdemes telót venni ha nem két évente cseréled. Legalábbis szerintem "gáz", hogy mire kifizeti az ember már cseréli is.

2020. ápr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
62%

Mondjuk az fura, hogy most nem tudsz előkaparni 30k-t. De pár hónap múlva meg már lesz fölös 290 ezred?

Ilyen bizonytalan anyagi helyzetben én biztosan nem vennék részletre telefont, főleg nem egy többszázezres modellt.

2020. ápr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!