Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom kamerájának a...

Telefonom kamerájának a minősége romlik?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon nagy felbontású és jó minőségű képeket tudtam csinálni a telefonommal. Mostanában nem olyan nagy felbontásúak és minőségűek a képek. Most nézegettem vissza a régebbi képeket amiket szintén ezzel a telefonnal csináltam és nem kicsi a különbség. A beállítások ugyanazok, be van állítva, hogy magas felbontásban és jó minőségben csinálja a képeket. Akkor mi lehet a probléma? Xiaomi Redmi 4X telefonom van.
2020. ápr. 19. 01:35
 1/5 anonim válasza:
A kb három éves telefonommal mintha én is bénábbakat fotóznék. Lehet ez is a "vegyél két évente új készüléket" kampány része. Nálam lassabb, és egyre halkabb is. Pedig elég frankó telefon: Huawei Honor 8. Amikor vettem, 150k volt és a legjobb készülék.
2020. ápr. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

iPhonenal ugyanezt tapasztalom. Mondjuk annyira engem nem zavar, mert maximum arra hasznalom a fenykepezot, ha valamit latok amit el akarok kuldeni masnak, lefotozom, ott meg nem feltetlenul a minoseg a lenyeg.

Lehet tenyleg valami egyseges, minden gyarto altal alkalmazott direkt romlas, hogy amikor mar a 6258 megapixeles telefon utan kiadjak a kovetkezot, kenyszert erezz a cserere. Mert azert a mai telefonok tobbsege eleg jo kepet csinal (legalabbis eleinte) ahhoz, hogy ne feltetlenul a kamera miatt akarj ujat venni.

2020. ápr. 19. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Iphone x-em van, ugyanezt tapasztalom. Egy krumplival szebben lehet fotózni, mint ezzel. Kb két éves, viszont asszony p20 pro huawei telefonja tökéletesen fotóz és az akksija is kiváló.
2020. ápr. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

nézd meg EXIF nézegető programmal a kép felbontását.

De szerintem a szemetek csal.

Még annyi lehet, hogy megkarcosodik elkoszolódik a lencse (nagyon apró mikrokarcokról beszélek amit nem is látsz szemmel). Vagy belülről párásodik, koszolódik, gombásodik el

Én pont fordítva vagyok és a régi képeket látom fakóbbnak, f.sabbnak.


mondjuk az új telefonnak mindig megvan a varázs, hogy úúú meg ááá milyen jó képet csinál, mert minden reklámból az folyik.

3 generációval újabb telefonokhoz meg ne hasonlítsuk, mert ennyi idő alatt sokat javulnak a kamerák még azonos típuson belül is. Illetve a trendek is változnak, így kicsit máshova kalibrálják a színeket, fényeket, stb.

2020. ápr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
sajnos valós az okod az aggodalomra. Huaweinél pl mate 10-es szériát, meg a p20-asat is lebutították.
2020. ápr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!