Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebookon hogyan lépjek be a...

Facebookon hogyan lépjek be a csoportom tevékenységnaplójába?

Figyelt kérdés

Nem tudok belépni a csoportom tevékenységnaplójába, hogy jóváhagyjak bejegyzéseket. Amikor megpróbálom, ezt a hibaüzenetet adja ki: "Ez az oldal nem érhető el.

Lehet, hogy hibás hivatkozásra kattintottál, vagy az oldalt eltávolították." és nem értem hogy ki vagy miért távolította el, mivel én nem hiszem, hogy bármit is csináltam volna, és elég bosszantó. Ha valaki esetleg tud segíteni, azt nagyon megköszönném!



2020. ápr. 19. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

A facebook meglehetősen önkényesen viselkedik a felhasználóival. Ne csodálkozz, ha egy reggel arra ébredsz, hogy mondvacsibélt okkal letiltottak és nem tudsz többé soha visszalépni. Már régen szét kellett volna perelni őket, de senki sem hathatósan lépni ellenük és megvédeni a felhasználóikat.


Szerintem töröd magad onann, hozz létre egy saját oldalt vagy blogot, és a törlés előtt az ismerőseiddel közöld, hogy ezentúl hol leszel elérhető. Minden címet írj le, hagyd ott két napid, aztán szüntesd meg az egész face-t.


MEGBÍZHATATLAN vagy ÖNKÉNYESKEDŐ társadalomban, internetes felületen stb. nem kell ott lenni. Szórakozzanak a maradékkal.

2020. ápr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg valamelyik tagtársadat....
2020. ápr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alex Fly ***** válasza:

@1: kissé fordítva ülsz a lovon...

A Facebook egy több milliárd dolláros rendszer, amelynek a tulajdonosa megengedi, hogy azt bárki térítésnemtesen használhassa - de attól az még az övé és természetesen nem fog engedélyt kérni ahhoz, hogy azt csináljon a saját rendszerével, amit akar. Ha ez neked nem tetszik, akkor nem muszáj élni ezzel a lehetőséggel...

2020. máj. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!