Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki ért a telefonokhoz (Iphone...

Aki ért a telefonokhoz (Iphonehoz) az tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Új telefont szeretnék venni, mert a régi javítattása annyiba kerülne, mint egy új. Iphone-t néztem, mert ismerőseim dicsérték. (most ide is írom aki fikázni jötte az kérem ne írjon semmit mert én ezt már eldöntöttem, hogy ilyen márkájú lesz!). Előszőr mikor néztem megtetszett az Iphone 8, de nyilván csak külsőre, mert annyira nem értek ezekhez. Aztán láttam hogy az új SE úgyanolyan mint a 8, csak az a hátrány, hogy SE-nél nincs fehér előlapi szin (bocsánat ha tévedek, de én nem találtam) ami nekem fontosabb lenne mert a feketét nem szeretem. Ennyi rizsa után itt lenne a kérdésem: Megéri megvenni a 8-at teljesítmény ügyileg, vagy nézzek esetleg más típust.

Fontos legjobban a fehér előlapot és a lent középen lévő gombot preferálom, de az utobbitól ha úgy van megpróbálok eltekinteni.

Köszönöm annak aki segít.



2020. ápr. 20. 09:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, aki ért, az tudna.
2020. ápr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
sE
2020. ápr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem megéri a 8as
2020. ápr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%

Nem. Egyaltalan nem. Csakis az iphone 11 x max-ot vagy x max pro-t vegyel.


A 8-as mar nagyon regi

2020. ápr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom az 8-at ki is veszik majd a kínálatból, helyette lesz az SE 2020. És jól látod, mindegy milyen színűt veszel, az eleje fekete marad. Ha az fontos és iPhone-t akarsz akkor inkább válassz más modellt, de azokon már nem lesz gomb.
2020. ápr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát :) 11, X meg egyéb ilyet már csak az áráért se venném meg, szerintem felesleges ennyire drágán megvenni
2020. ápr. 20. 18:53
 7/14 anonim ***** válasza:
18%

Nem drága egyáltalán. Nem tudom miért mondod, hogy drága.

2 havi minimálbéres pénzből már meg lehet venni szinte... Vagy előfizura is tök olcsó.

2020. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Pedig megéri a 11 pro max
2020. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az én anyagi helyetemnek az drága, diák vagyok, és jelenleg már munkahelyem sincs a korona miatt.
2020. ápr. 21. 08:43
 10/14 Gabenito válasza:

Szia! szerintem egy XR teljesen jó lenne neked, ha a 11 nem fér bele a keretbe.

annyiban egyet értek az előzőkkel, hogy 8-t semmiképp se vegyél nagyon régi modell nem is szolgálná ki az igényeid. Mondok egy példát. Mikor iPhone 8-asom volt egy sima online TV stream nem bírt elindulni szépen a telefonon, mert kevés benne a Ram, amúgy meg az sem olcsó. Az XR azért jó választás szerintem, mert jóval jobb használni a jelentősen nagyobb kijelző miatt. A gomb nem fog hianyozni 2 nap es megszokod. Valamint akksiidoben es teljesitmenyben is jo.

2020. ápr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!