Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom időnként magától...

A telefonom időnként magától rezeg egy hosszút, ez mitől van (Xiaomi Redmi)?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy műszaki zseni, de eddig nem jöttem rá, ilyenkor mit akar közölni. Semmi értesítés, update, üzenet. Semmi akkumulátor dolog.


Meg gondolom, ha valami baja lenne (pl. túlmelegedés), akkor rezgés helyett simán kiírná a hibaüzenetet, nem?

De semmit nem ír ki, csak rezeg egyet és jónapot.


2020. ápr. 20. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen redmi? Nekem a 4x csinálja, hogy néha valami hozzáér az ujjlenyomat olvasójához ami nem az ujjam, de mégis érzékeli,de nyilván nem fogja felismerni és akkor rezzen egyet, hogy sikertelen feloldási kísérlet történt.
2020. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Most konkrétan nem erre gondolok, az enyém is rezeg, ha véletlen megérintem az érzékelőjét, de az más, az ilyen kis rövid rezegés.


Amire én gondolok, olyankor hozzá sem érek, fekszik az asztalon, és egy hosszabbat rezget.

2020. ápr. 20. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg bárminek az értesítése amit valamilyen bugg folytán nem jelenít meg de rezgést és/vagy hangjelzést (is) ad?
2020. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam, hogy valami bug... Az égvilágon semmi más nem történik ilyenkor, csak rezeg egy hosszút, de nem ad hangot, nem jelenik meg semmi a képernyőn (sötét is marad).

Az összes többi értesítésem, frissítésem amúgy rendesen működik, olyankor nem rezeg a telefon, csak simán kiírja a dolgokat.

2020. ápr. 24. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!