Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Irtok telefon véleményeket?

Irtok telefon véleményeket?

Figyelt kérdés
Júniusban szeretnék venni egy Xiaomi Mi Note 9t-t és eddig csak jó kritikákat láttam. Az egyik barátnőm anyjának van egy Xiaomi Redmi Note 6-ja és az elvileg sokszor kidobja az alkalmazásokból (2 éves teló). Kíváncsi lennék hogy ti mit gondoltok a Mi Note 9t-ről és hogy megéri e illetve van e jobb telefon ebben az árkategóriában vagy esetleg kevesebb pénzért

2020. ápr. 21. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Előbb nézd meg a kiszemelted pontos típusát, mert ilyen telefon nem létezik!
2020. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Xiaomi Mi 9t, elnézést. Ember vagyok hibázhatok. (Azért irtam a note-ot is oda mert Redmi telefonokat is néztem)
2020. ápr. 21. 11:49
 3/7 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 21. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó telefon, az egyetlen hiányossága talán, hogy a memóriája nem bővíthető, de hát kinek mrnnyit számít ez...
2020. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 RivalTin ***** válasza:
57%
Xiaomi telefonok gyorsan avulnak sajnos, kb. 2-3 évig lesz jó aztán az akksi fele kapacitásúra csökken, belassul, stb. Akkor nem gond, ha 2 év után újat szeretnél venni. Érdemes erre odafigyelni, nekem is volt már Xiaomim.
2020. ápr. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Két évnél tovább egyik telefon se nagyon bírja, úgyhogy teljesen mindegy.
2020. ápr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, érdekes, az régi Huawei-m 4 évig működött tökéletesen, utána fél évig már csak telefon, sms, és netezésre volt jó, aztán lecseréltem! Szóval ne általánosíts, végletekig nyúzva van, amelyik 5 évig is elmegy!
2020. ápr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!