Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Redmi Note 8T, ezen van...

Redmi Note 8T, ezen van alapból akkumulátor töltöttségét, feltöltődését, lemerülését hanggal jelző funkció?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy mutatja-e számmal kiírva az aktuális százalékot, hanem arra, hogy pl. beállítjuk, hogy 20%-nál és 90%-nál jelezzen csengőhanggal.

Ilyen van a telefonon eleve vagy töltsünk le alkalmazást és ha utóbbi, akkor melyiket?



2020. ápr. 22. 05:58
 1/5 anonim válasza:
Szia! Szerintem nincs ilyen rajta alapbóz ezért tölcs le valami jó értékelésű appot szinte random.
2020. máj. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó! Köszönöm!
2020. máj. 4. 04:42
 3/5 A kérdező kommentje:
#1. Neked van? És ha igen, mi a neve? Köszi!
2021. márc. 28. 17:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Az AccuBattery appban be tudod állítani, hány %-nál jelezzen, amikor töltődik.

A többire nem tudok megoldást.

2021. márc. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt a #8 -as kommentem szvsz ide is passzol:


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..


Merüléskor egyébként a készülék jelez (hacsak ki nem kapcsoltad ezt a rendszerben) 20% -nál, illetve 10% -nál. Töltődéskor szerintem nincs értelme a jelzéseknek, pont a belinkelt kommentemben taglaltak miatt...

2021. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!