Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Huawei P9 tipusú telefonomat...

A Huawei P9 tipusú telefonomat újra indítottam 37%-nál és utána már csak azt írta ki hogy 4%-on van. Miért?

Figyelt kérdés
Egyébként nem merül olyan gyorsan a telefon de gyanus lett hogy 37%-on ragadt az akksi szint viszonylag sokáig
2020. ápr. 22. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Meghal az akksid. Azért.

Próbáld meg feltölteni teljesen aztán lemeríteni teljesen, hátha bekalibrálja magát és még rövid ideig használható marad. De cserés. (Bár itt már inkább telefont jobban megéri cserélni.)

2020. ápr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 évet bírt az akkuja, aztán már egy 8 órás műszak végetzével 30%-on értem vele haza, pedig alig volt használva. 5 ezer forint körül volt bele Németből egy akku, de valahogy már azzal se volt olyan mint az eredetivel. Ha cserélsz, akkor ha lehet maradj a márkánál. Én Samsung A50-re cseréltem, de visszalépésnek érzem, pedig elvileg komolyabb technika.
2020. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%

"Próbáld meg feltölteni teljesen aztán lemeríteni teljesen, hátha bekalibrálja magát"


Ekkora hülyeséget is rég hallottam, hogy az akku "bekalibrálja magát". Esetleg még a ráolvasással is érdemes próbálkozni, nem?

2020. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Nyilván nem az akku kalibrálja magát, hanem szoftveres kijelzést kell kalibrálni, amennyiben nem valós értéket mutat.

Először feltölteni, míg a töltés leáll.

Utána lemeríteni, míg a telefon kikapcsol.

Ezután, ha nincs más probléma a szoftver beazonosítja a két végpontot és ha szerencséd van, akkor megúsztad ennyivel.

Mivel nem valószínű, hogy pont az újraindulással esett egybe az akku lepusztulása, sokkal valószínűbb, hogy az akkuval semmi nem történt ezen rövid idő alatt, nem változott a feszültsége sem (gyakorlatilag).

Akkor mi történt? Szoftveres jellegű probléma.

Nyilván itt semmi nem biztos, csak valószínűségről beszéltem.

2020. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

Látom muszáj volt belekötni. Igen, nem szószerint értettem, de másnak azért sikerült megértenie...

2020. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

"Látom muszáj volt belekötni. Igen, nem szószerint értettem, de másnak azért sikerült megértenie..."


ilyen az amikor valaki nem ért hozzá de legalább osztja az észt.

2020. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az pont te vagy #4-es (66%-os). Buta vagy és még hangoztatod is.
2020. ápr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!