Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az iPhone 7 2020ban?

Megéri az iPhone 7 2020ban?

Figyelt kérdés
(első iphonom lenne)

2020. ápr. 24. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ mennyiért, és hogy meddig tervezel vele. A legfrissebb OP-rendszert jövő nyárig biztos megkapja (5 évig támogatott), utána kérdéses.


Alapvetően még mindig egy jó telefon, csak az aksival lehetnek kisebb gondok. Az ár lehet döntő szempont, mert lehet, hogy esetleg máshol annyiért van jobb stb.

2020. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Én azt mondom, inkább gyűjts még, és vegyél újabbat. Szerintem nem éri meg kifutott, 4 éves modellre váltani.
2020. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Már azzal is jobban jársz, ha veszel inkább egy alsóközépkategóriás, de új telefont, amin a legújabb szoft van. Ugye az Apple-nek nincs ilyesmi, szóval Samsungot ajánlanék. Vagy gyűjts még, és egy Iphone X-et vegyél legalább.
2020. ápr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
77%
Én sem ajánlom, bármennyire amúgy korrekt telefon a mai napig, ha tetszik a külleme, mérete, akkor én már inkább egy új iPhone SE készüléket próbálnék meg beszerezni. Csúcs hardver, jó kamera és pár évig biztosan nem kell mobil vásárláson törnöd a fejed.
2020. ápr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Negyedik éve használom a 7-es telóm. Mára már az akksi nehezen bír ki egy napot egészében, bár a teló még mindig jó, kicsit lassabbnak tűnik, mikor megvettem, de még nem vészes. Én jövőre tervezem cserélni és igazán senkinek nem ajánlok ilyet venni, nem azért mert rossz telefon lenne de már eljárt felette az idő.
2020. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2020. ápr. 25. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!