Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az Iphone 6s vagy...

Szerintetek az Iphone 6s vagy a Samsung galaxy a70 érné meg jobban?

Figyelt kérdés
Igazából ugyanaz az ár, most amúgy 2 és fél éves Iphone se telefonom van szóval most az ios a megszokott. Utána olvasgattam meg néztem videókat is és szerintem a samsung a70 jobban meg éri de lehet fura lenne a váltás. Viszont ami nagyon megfogott az a70ben az az akumlátor...

#iPhone 6 #Samsunga70
2020. ápr. 25. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

iPhone 6s semmiképpen.

A70 inkább.

2020. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
63%

Az A70 akksija tényleg jó, még az AOD funkció hasznos benne, viszont másban nem igazán, lassú az ujjlenyomat, és van sok szoftveres hibája.

Csak akkor vegyél A70-et, ha váltani akarsz OP-rendszert és nem okoz gondot az átszokás.

2020. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából a váltás nem hiszem hogy gondot okozna mert az Ip előtt samsung galaxy j5 2016om volt szóval az android op nem okozna problémát
2020. ápr. 25. 23:28
 4/9 anonim válasza:
39%
Ne vedd meg az iPhone 6s-t, nem azért mert nem jó, csak már nagyon régi és nem kap szoftverfrissítést. Inkább akkor a Samsung, de ha nem bánnád meg akkor én nem vennék Samsungot hanem egy iPhone SE-t vagy XR-t.
2020. ápr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ízlés dolga, de szerintem a kameráját leszámítva a Samsung jobb! Én Android-párti vagyok, és pont A70-em van (most is arról írok), rajtam kívül viszont mindenkinek iPhone-ja van a családban, így volt szerencsém kipróbálni az iOS-t, nekem például nem jött be, szerintem az Android jóval egyszerűbb, de hát kinek mi... A régi Huawei-mnek nem csak egyszerűen kezelhető, de tisztán átlátható is volt a menüje, a Samsungban sajnos elég sok rejtett menüpont van, de a kezelése szerintem még így is egyszerűbb, mint egy iPhone-nak, minden a legegyszerűbb és leggyorsabb használatra van tervezve!

Akksin kívül még a kijelzője is jobb, bővíthető a memóriája, és sokkal újabb típus az A70 !

2020. ápr. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
#4 igazad van, Samsungom van, NEM vagyok megelégedve vele, nagyon NEM.
2020. ápr. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
19%
Nekem iPhone-m volt, vagyis van, de egy PinePhone-n gondolkozok. ( Linux telefon)
2020. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6S nem egy mai darab. Meg ugyebár az SE “ugyanaz”. Csak 5/5S bőrében.
2020. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Utolsó egyet értek! A 6S nem egy mai darab. Akkoriban jó volt, de már nem elég jó. A strapát se bírja igazán már. Az új SE ideálisabb, ha maradni akarsz a kis telefonok körében, illetve ha a jól megszokott Touch ID-et szeretnéd. Nekem XR van, szép a színe, pont elég. Az új SE-vel hasonló az áruk, ha Face ID-et szeretnél és meg vagy elégedve az LCD-vel azt neked találták ki.
2020. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!