Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapok SMSben ellenőr...

Miért nem kapok SMSben ellenőrző kódot a tindernél?

Figyelt kérdés
Amikor jelentkeznék be beírom a telefonszámom és nem jön sms amiben az ellenőrző kódnak kéne lennie. Egyik pillanatról a másikra leállt a dolog, és gyanúsan az android frissítések után. Esetleg lehetséges , hogy ez az oka a dolognak ? Ha igen hogy tudom megnézni ? Lehet valami androidos beállítás hogy blokkolja az ilyen sms eket a rendszer? (ugye ezek nyilván ilyen random számokról jövő smsek) Mást nem tudok elképzelni, a telefonnal minden jó, újratelepítettem az appot , újraindítottam a telefont , szóval elvileg működnie kéne, de mégse.
2020. ápr. 26. 11:16
 1/1 MancsWolf ***** válasza:
Nem random számok, hanem a szolgáltatók SMS Gateway számain (3 vagy 4 van mindegyiknek) jönnek. Lehet hogy véletlen blokkoltad ezt a számot. Illetve nézd meg nem e csak értesítés maradt el, de üzenetek között ott van. De az is lehet hogy az adott szolgáltató és a tinder szerverek között hiba lépett fel, megszűnt a szerződés esetleg a szolgáltató blokkolta valami nem legális használat miatt.
2020. ápr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!