Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek milyen tipusú telefon...

Kinek milyen tipusú telefon vált be, és mi az amit nagyon nem javasoltok?

Figyelt kérdés
Nekem most egy Nokia 5.1plusz van, de nemigazán vált be.
2020. ápr. 26. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Nekem először Lenovo P90 volt, azt nagyon utáltam. Lefagyott, csak úgy magától kikapcsolt, hulladék az egész.

Utána lett egy Huawei Mate 10 lite, majd egy P20 Pro telefonom a jelenlegi. Mindkettővel maximálisan meg voltam/vagyok elégedve, sosem akadtak, voltak lassúak vagy más probléma.

2020. ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Istenem, mindig az a szar Huawei, egyre populárisabb az a márka is. Nekem Doogee X 55-ös telóm van és nagyon jó telefon, maximálisan elégedett vagyok vele!
2020. ápr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Istenem, mindig az a szar Doogee.

Én meg ezzel vagyok megelégedve, és nem a te szroddal.

Ha képtelen vagy elfogadni más véleményét, minek vagy itt?

2020. ápr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Az előző telefonom egy Huawei P9 volt,amivel nem volt semmi gondom. Most Egy samsung A50-em van, de hiába az újabb technika, mikor közelse csinál olyan jó képeket. Fókuszt alg talál, volt, hogy videózás közben is folyamatosan elmászott, az újlenyomatolvasója egy hulladék, míg P9-nél pillanatok alatt nyitott, Itt meg 10-ból jó ha egyszer. Térerőben is ahol a cégnél tudtam a Huawei-vel telefonálni, ott a Samsung már elvérzett, ahogy 2 kártya használatánál is volt itt a Gyk-is több panasz, hogy ki sem csörgött, csak jótt a nemfogadott hívásról az SMS.
2020. ápr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
2016-os Huawei p9 lite-ot nyúzok már 3 éve, semmi gondom vele, amit elvárok azt tudja. Ha majd beadja a kulcsot a következő lehet, hogy egy xiomi lesz, sokan dicsérik azt is.
2020. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem most Samsungom van, tökéletesen beválik. Előtte ZTE Blade-em volt, olyat soha többet nem vennék.
2020. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Xiaomi. 3 éve hibátlanul teszi a dolgát, pedig nyúzva van rendesen és egy olcsó modell.

Céges telóm Samsung Note 4 volt, ami egy felsőkategóriás modell volt annak idején, de 3 évesen tönkrement (bekapcsolás után 5 perc múlva "kékhalál"). De már előtte is fagyogatott.

2020. ápr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Évek óta htc telefonokat használok és semmi gondom nem volt velük! A kamerájuk is verhetetlen. Nokiába kb. a 3210-es ami jó volt, azóta nagyon gagyi telefonokat gyártanak
2020. ápr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ilyen hülyével régen találkoztam, ez nagyon durva. Orvosnál voltál már?

2020. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Volt egy S5-öm amit 4 évig nyúztam és akksin kívűl, más bajom nem volt vele. Most egy A6+ van, 2 éves lesz lassan, de 1 év után már érezhető volt az öregedés: gyenge hardver, néha akadozik főleg játékban (lego legaxy heroes unboxed) (már a legelső bekapcsolásnál is vettem észre akadásokat), kamerája még mindig az S5-nek jobb, ennek az A6+nak utálom amikor meg kell nyitnom a kameráját állandóan más a szín amit ad és életlen képekkel fotózik, videózik, mintha egy s2nek a kameráját tették volna bele. Akksijával viszont elégedett vagyok. Samsungból inkább ne vegyetek A szériás modellből, mert azok hiába erős hardverűek, akkor is nem azt a minőséget lehet kapni mint pl Xiaomiknál, huaweiknél, honoroknál..
2020. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!