Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol érdemes megvenni az új...

Hol érdemes megvenni az új telefont a jelen helyzetben?

Figyelt kérdés
Szeretném lecserélni a 4 éves iPhone SE-met a 2. generációsra, viszont nem tudom melyik oldalról lenne érdemes rendelni. A media marktról szoktam általában ehhez hasonló dolgokat rendelni, de nem tudom... véletlenül nincs olyan oldal, ahol felhelyezik a fóliát is? A media markt oldalán a többi modellnél kihozza azt az opciót, hogy további szervíz szolgáltatások, ezen belül pedig megjelenik az ütésálló fólia felhelyezése. Ti tudtok ilyen oldalról még? Előre is köszönöm!
2020. ápr. 27. 08:09
 1/7 anonim válasza:
60%
Miért, ha rendelsz mellé nem tudod feltenni magadnak? Nem kell hozzá nagy tudomány
2020. ápr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyszer rendeltem az iGlassról 6-7 ezerért... és a nagy tudományommal buborékosan tettem fel, aztán pedig mikor korrigálni akartam, összetörtem. Szóval nekem ez nem megy :D
2020. ápr. 27. 08:19
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de Pest 250 km-re van :) Itt max gsm-ek vannak, de szerintem a járvány miatt azok ki se nyitnak most.
2020. ápr. 27. 08:20
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj, mármint telefonrendelésre én is gondoltam erre az oldalra!! :) Köszi!
2020. ápr. 27. 08:21
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
rendeld meg, aztán 2 hét múlva már tuti nyova lesznek a gsm-esek is. a gorilla glass meg addig nem karcolódik össze
2020. ápr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Media Markt nyitva van. Szóval megveszed, ahol szeretnéd, pl. a szolgáltatód oldalán. Aztán mm-ban tetetsz rá fóliát. De a telefonos cégek is nyitva vannak. Vodafone, Telekom, ott is megcsináltathatod.
2020. ápr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!