Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonhívás közben egy...

Telefonhívás közben egy csengés után miért jelez foglaltat a mobil?

Figyelt kérdés

Barátnőmet amikor hívom gyakran kialakul ez a jelenség és ő is panaszkodik erre amikor engem hívna. Nem mindig csak időnként fordul elő. Elvileg az sms-ek sem mennek át mindig.

Az androidos telefon gyakran újra van indítva.

Mi lehet ennek az oka?

Térerő hiány vagy a telefonok öregszenek vagy csupán kinyomja rám a telefont és az üzeneteket is megkapja csak erre fogja rá?



2020. ápr. 28. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs benne esetleg 2 SIM? Samsungok esetén már több panaszt is olvastam itt, meg az én A50-em is csinálta, hogy csak SMS-t kaptam, hogy kerestek.

Vagy egyikötök telefonja "tableteződik",volt ilyen P8-as Huawei a családban, hogy a végén már csak arra volt jó. De nem egyedi, merta prohardveren is járt így más is.

2020. ápr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neki Samsung telefonja van viszont nem tudok róla hogy két sim kártya lenne benne. Ellenben nekem pont hogy P8-as huawei telefonon van...
2020. ápr. 28. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg halálán van a telód. Nálunk is egy darabig vacakolt, majd utána hónapokig nem volt vele gond, egészen tavaly előtt karácsonyig, mikor hívom a parom de mintha ki lenne kapcsolva. Hivtam az apját akinél voltak, hogy miért van kikapcsolva? De nem volt, sőt ott tudták is hívni, illetve mikor hazajött akkor én is. Viszont egy óra múlva már semelyik irányba nem lehetett telefonálni, mobilnet se ment, érdekes módon a SMS meg működött.
2020. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát ez felettébb érdekes habár a telefonom már 3 éves, az övé is úgy 4 lehet.

Ami az sms-eket illeti én megkapom amit ő küld viszont amit én küldök azt ő nem mindig.

Csak már tényleg úgy voltam vele hogy részéről ez az ürügy hogy nem akarja időnként tartani velem a kapcsolatot holott a technika okoz kellemetlenséget...

2020. ápr. 28. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:

cseréljetek SIM-et!

ne egymássaaaal!!! :)))))

cseréltessétek ki a kártyákat a szolgáltatónál, ha a telefonok ennyi idősek akkor a SIM-ek is minimum.

nem egy esetben oldotta már meg a hasonló gondokat sim csere többek között a családban is és itt a gyakorikérdséseken is.

Ha panaszkodtok, hogy dobálja a vonalat akkor ingyen ki fogják cserélni.

2020. ápr. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!