Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám megkeresni a...

Hogyan tudnám megkeresni a facebookon, hogy reggel hajnalban mit olvastam?

Figyelt kérdés

Reggel hajnalban a telefonomon lévő facebookon egy nagyon szép történetet olvastam. De sajnos csak a feléig jutottam, mert sietnem kellett aztán a buszhoz. Ki is léptem onnan gyorsan, gondolván, hogy majd a buszon folytatom. Ott elővettem, be is jött egy pillanat erejéig, azonban a face lefrissített és egyből az elejére ugrott. Nem tudtam elmenteni sem gyorsan. Nagyon érdekelne az a történet, de sehogy sem bírom megtalálni. Néztem a tevékenységnaplót, az előtte lévő megvan ez nincs. :(

Lehet az is, hogy egy csoportomban olvastam, de nem emlékszem részletekre bárhogy töröm a fejemet.

Egy Jolika nevű lányról, később asszony életéről szólt.

Lehet kering ez máshol is, nem tudom. De annyira szeretném végigolvasni és elmenteni.

Kérlek segítsetek, hogy megtaláljam valahogy.


2020. ápr. 28. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudod Ki osztotta meg? A Facebook keresôbe kezd beírni azokat a szavakat amire emlékszel, és OTT fent van olyan opció, hogy azok közül keressen Amit már megtekintettél.
2020. ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) A telefonomon kerestem rá, és a csoportok címkét választottam. Így megtalálta a történetet és hogy melyik csoportban volt.

Mostmár elmentettem több helyre is.

Eddig sehogy sem sikerült, bár szg-en kínlódtam.


Köszönöm még egyszer. :)

2020. ápr. 28. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igazán nincs mit. 😊
2020. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!