Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tűnnek el néhány hét...

Miért tűnnek el néhány hét után a zenék a telefonomról?

Figyelt kérdés
A telefonomon Play Zene alkalmazás van, nincs prémium előfizetésem. Illetve letöltöttem egy másik zenelejászót (Muzio Player) A régi telefonomról álküldtem a zenéket, kb 2 hétig rendben is volt, aztán mind törlődött. Azóta megint raktam rá zenét, ismét ugyanez történt. Mit csinálhatnék?

2020. ápr. 29. 23:34
 1/3 Mr. V. ***** válasza:
A fájlok jogosultságát megváltoztathatod csak olvashatóvá még a rendszer felé is, vagy olyan könyvtárba rakod, amit te hozol létre (nem rendszer könyvtár).
2020. ápr. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a jogosultságot hogy lehet megváltoztatni? Illetve a másik módszer alapján csak hozzak létre egy új mappát a zenéknek a telefonomon?
2020. ápr. 30. 08:15
 3/3 Mr. V. ***** válasza:

Nem ismert a készüléken lévő rendszer száma, nem ismert a root megléte sem, tehát kb. semmit nem lehet tudni a készülékről.

A legtöbb fájlkezelő képes attribútumot/jogosultságot is módosítani. Ezt külső SD-n te is megteheted bármikor, de root nélkül belső táron már nem biztos a siker.

Épp ezért az a legegyszerűbb módszer, hogy a letöltött zenéket egy rendszertől független könyvtárba mozgatod át, így a rendszer nem fogja "tudni", hogy ott van és nem is törli.


Amúgy nem lehet, hogy licensz kérdése az egész?

Ugyanis létezik olyan zenei/videó licensz, hogy 1x meghallgathatod, vagy x idő után törölnöd kell.

Ebben nem vagyok otthon, mert sem play sem google nincs a készülékeimen, az mp3-akat orosz, lengyel és egyéb oldalakról töltöm le, így nincs is olyan program, ami ellenőrizné a meglétüket vagy törölné.

2020. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!