Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány feltöltő kártyás hívószám...

Hány feltöltő kártyás hívószám van a neveteken?

Figyelt kérdés
Nem zavar Titeket ha több is van és abból valamennyit nem használtok?
2020. máj. 1. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

sok dolog van amit nem értek a mai világban, ez az egyik.

mindek több kártya mint ami kell? van egy előfizetés amit én használok, meg egy feltöltő kártya amit apám használ, neki elég 2-3ezer egy évre.

2020. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.

Régebben volt, de átmentem havi díjasra.

Az is a baj a feltöltő kártyásokkal, hogy pl én nem hívok sokat. Viszont jó lenne esetleg egy második szám, pl egy 500forintos 70es kártya. Megadnám azt ha olyan kéri akiknek nem szívesen adnám meg a rendes számom és kész. Néha lebonyolítanék esetleg azon egy egy hívást, mikor nem akarom, hogy a másik számom lássák amit mindenhol használok.

Viszont a feltöltő kártyát időnként tölteni kell pénzzel, hogy aktív maradjon. Feltehetően én nem beszélnék annyit, hogy megérje a dolog. Többet költenék rá, mint amit lebeszélnék.

Viszont praktikus lenne néha.

2020. máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 telefonom van, mindkettő kártyás. Egyiket hivatalos dolgokra használom, és amikor azokkal nincs kedvem foglalkozni, kikapcsolom... Másiknak a számát csak azok tudják, akiket szeretek, az mindig be is van kapcsolva.
2020. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem 3 van, plusz egy előfizetés :)

Kettö 30-as a gyerekeimé, illetve nekem az előfizetésem is szintén Telekomos, ez mellett meg van a telefonomban egy 20-as feltöltős kártya, amit csak akkor kell ha dolgozom, mivel a munkahelyemen elég gyenge a 30-as térereje a lemez csarnom miatt, a csarnokban lévő irodában konkrétan már telefonálni sem lehet, nemhogy netezni, a cég viszont a Telenorral van szerződésben ezért jelerősítőt is ők tettek fel. Igy ha dolgozom, akkor bekapcsolom a másik kártyát is. Egyébb helyen persze nem kell.

2020. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kettő és teló is. Az egyike az okostelefon, azon van a net, azt szinte csak arra használom, nem is tudja senki a számát, a másik egy butatelefon, azon telefonálok, azt a számot ismeri mindenki. Előbbi elég gyakran nincs is nálam.
2020. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
Nekem 3 mert a szüleimé is az én nevemen van, hogy tudjak helyettük ügyet intézni a telefonokkal kapcsolatban, pl. adategyeztetést. Ők nem tudnak ilyesmit megcsinálni, ezért nekem kell.
2020. máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
1. De azt a fiam használja, akinek a nevén még nem lehet, mert nincs 18 éves. Én magam előfizetéses vagyok. :)
2020. máj. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A régi Telenoros számomat nem akartam lecserélni, mindenki ezt a számomat tudja, aki fontos, most is ezt használom. Viszont a mostani telefonomat is eleve függetlenül vettem a Media Markt-ban, ahol az akció keretében ajándékba járt hozzá egy Vodafone sim kártya, csak egyelőre még nem aktiváltam, később fogom, a telefon dual simes!
2020. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 magyar van az egyik fiaamé másik az enyém.
2020. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!