Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P40 lite-ra lehet...

Huawei P40 lite-ra lehet Instagram, Facebook, Messenger alkalmazásokat telepíteni?

Figyelt kérdés

Elromlott a mostani telefonom, és nagyon megtetszett a Huawei P40 Lite okostelefon.

Olvastam és hallottam róla. hogy a Huawei többet nem használhat Google alkalmazásokat a készülékein.

A telefon nekem főként fényképek készítésére kell, és szocializálódni.

Lehet erre a készülékre Facebookot, Instagramot, Messengert és Whatsappot telepíteni?



2020. máj. 1. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Vagy átküldi Neked Bluetoothon, vagy apkban töltöd le de ez nem ajánlott mert vírusos lehet.
2020. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezek is amerikaiak tehát ezeket se kapja meg. Semmi licenc nincs hozzá, amivel el tudnád indítani ezeket ha letölteni sikerülne letöltened...
2020. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

"Lehet erre a készülékre Facebookot, Instagramot, Messengert és Whatsappot telepíteni?"

Lehet. Ha buherálni akarod, még Google szolgáltatásokat is lehet.

2020. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Beírod a Googlebe, hogy instagram/facebook/messenger/whatsapp apk, letöltessz egy apk fájlt, telepíted, és kész van. Nem nagyon lehet elrontani.
2020. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%

"instagram/facebook/messenger/whatsapp apk, letöltessz egy apk fájlt, telepíted, és kész van. Nem nagyon lehet elrontani."



Másnap viheti szevízbe. A Google is megmondta, hogy NEM tanácsolja az apk telepítését.

2020. máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

"Másnap viheti szevízbe."


mese habbal

2020. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Másnap viheti szevízbe."

Aztán szerinted mi baja lesz a telefonnak egy apk fájltól? :D Ha vírusra gondolsz, akkor a beépített védelem megfogja.

Persze, hogy azt mondják, hogy nem tanácsolják, mást nem mondhatnak, különben ellenszegülnének a rendeletnek.

2020. máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
2020. máj. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Én is apk fájlok használatával dolgozok, bár teljesen más okból. Nekem nem Huawei készülékem van, viszont iszonyatosan bosszant a Google Play áruház erőszakos frissítései, pl maga a Play áruház; Google Play Szolgáltatások; időnként a Chrome is... Ráadásul ezek akkor is frissülnek, ha a Play áruházban ki van kapcsolva az autómatikus frissítés. Erre az én megoldásom az, hogy letiltottam az áruházat és az apkpure.com illetve az apkmirror.com -ról (böngészőn keresztül) töltök le apk fájlokat, amiket utána a TotalCommander -ből telepítek (a böngészőnek nem adok engedélyt külső forrásból származó alkalmazás telepítésére, még véletlenül se telepíthessen egy weboldal magától egy appot, mivel már belefutottam olyan oldalba, ami ezzel próbálkozott...).
2020. máj. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezernyi cikk van erről már neten, ahol írnak ezekről :/

Rákerestél legalább? Mi nem egyértelmű belőlük?

2020. máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!