Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha otthon vagytok akkor a...

Ha otthon vagytok akkor a telefon akkor is a zsebetekben van vagy le szoktátok tenni valahova? Mennyire vagytok rabjai a készüléknek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 2. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom dehogy...

Van hogy úgy lerakom, hogy ha lemerül alig találom meg

2020. máj. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

változik a világ... régen az voltam, mindig nálam volt.

újabban meg hagypm a helyén és ha 3 órán keresztüé kint vagyok az udvaron akkor sem hiányzik.

de ha elmegyek otthonról akár csak 100 métert is akkor viszem, mert bármi lehet - nem az érdekel mi történt instán, hanem ha valakinek segítség kell akkor tudja hívni és ne csak álljak mint egy bambasz

2020. máj. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hazamegyek, leteszem az ágy mellé, mert ha nem kell telefonálnom, akkor csak másnap reggel van rá szükség az ébresztéshez. Az meg hiába szól a konyhában.

Okostelóm van, de otthon nincs kihasználva ez a funkciója.

2020. máj. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha járkálok a lakásba akkor általában a zsebemben van, hogy ha hívnak vagy valami eszembe jut, akkor ne kelljen visszaszaladni érte. De ha huzamosabb ideig egy helyen vagyok, akkor kiteszem az asztalra, ágyra, konyhapultra, attól függően hol vagyok a lakásban. Ettől függetlenül nem mondanám, hogy rabja vagyok, mert egyébként nem nyomkodom, csak mindig a közelemben van, hogyha kell akkor kéznél legyen.
2020. máj. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!