Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire kockázatos IPhone 11...

Mennyire kockázatos IPhone 11 pro-t venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy IPhone 11 pro-t venni, de nagy rémálmom, hogy például az utcán telefonálás közben valaki kikapja a kezemből. Mekkora ennek az esélye? Tudnátok valami tanácsot mondani hogy ennek lecsökkentsem az esélyét? (Azon kívül persze, hogy minél kevesebbet kell az utcán használni)

Nem tudom számít-e, de kecskeméti vagyok.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. máj. 2. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyanannyira mintha galaxy S20-at vennél vagy huawei P40 pro-t...

Rengeteg ember mászkál csúcsmobilokkal. Egy igen kis részüktől egyszer ellopják, a többitől nem.

2020. máj. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Érdekes, és reális a gondolatmeneted.


Sajnos ez valóban benne van a pakliban, és pont ezért alap, hogy nem telefonálunk az utcán, és zsúfolt közlekedési eszközön.


Van, főleg külföldön, aki ilyet vesz rá. Ez segít az elejtés ellen is.: [link]



(Bár amikor leírtam egy éve, hogy én ezért nem vennék a gyereknek drága mobilt, mert félek, hogy lekéselnék miatta, akkor 0%-ra pontoztak, mondván idehaza ilyen nem szokás, itt nem rabolnak.)

2020. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors választ mindkettőtöknek, el sem tudjátok képzelni, hogy ezzel a pár sorral mennyit segítettetek<3
2020. máj. 2. 10:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Minek lopná ki a kezedből, ha úgysem tudja feltörni? :D

Nem kell félni. Előbb töröd össze egy leejtés után.

2020. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 csempéző vizipisztoy ***** válasza:

Szia!

Ez soha pl. Eszembe nem jutott, hogy ezért ne vegyem meg a telót. Mondjuk mindig van rajta tok meg üvegfólia, mert Szeretném két év múlva eladni.

2020. máj. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ettől én is félek.


Nem feltétlenűl hogy a telefonomat lopják el, hanem hogy azért dönt úgy valaki hogy kirabol, mert látja hogy egy 400 ezer fölötti telefon van a kezemben.


Nyílván ez a napi használatban egyetemen (ami most nincs), kocsiban ülve, nappal Budapest bevásorásban sétálva nem jut eszembe, de amikor olyan helyen megyek ami kicsit kihaltabb vagy kevésbé jó környé feszengek előhúzni.


Pl.: Vonaton Füzesabonyba.


Amúgy óriási nagy hülyeség csak emiatt nem megvenni egy telefont, de időnként ténylegesen létezik egy a feszengés.

2020. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!