Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy hozzam helyre a tabletem?

Inkeeper kérdése:

Hogy hozzam helyre a tabletem?

Figyelt kérdés
Apukámé volt a tablet, aki elhunyt nemrég. A Tablet le volt kódolva, meg amúgy is teljesen újra akartam rakni, így factory reset-et csináltam. Viszont, amikor bekapcsolom nem enged tovább, mondván érzékelte, hogy nem helyesen lett visszaállítva és csak azzal a google fiókkal akar tovább engedni, ami megvolt adva. Az apáé és a jelszót nem tudjuk, sem az ellenörző kérdést. Én minden adatot és gyorsítótárat töröltem, hogy jegyezheti meg mégis azt a google fiókot amivel használva volt? Mi ilyenkor a teendő?

2020. máj. 6. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

direkt van így, hogy ha ellopják akkor ne lehessen egy factory resettel újratelepíteni a táblát, telefont. és így nem tudják majd eladni.

a megoldás: frp lock - erre keress rá a gugliban

2020. máj. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!