Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek sem működik az optimali...

Nektek sem működik az optimalizált töltés iOS-en?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már nekem egy ideje be van kapcsolva (iOS 13 óta), de mintha nem működne. Aki nem ismeri ezt a funkciót annak röviden annyi, hogy feltölti a telefont 80%-ig, majd lekapcsolja a töltést, és mielőtt használnád a telefonodat feltölti teljesen. Többször volt olyan, hogy feltettem estére töltőre, de hajnalban megnéztem az üzeneteimet, és akkor már mindig 100%-on volt az aksi. (iPhone SE (nem az újabb)) Ráadásul az aksi grafikonnál is mutatja hogy 100%-on volt órákig amíg fel nem keltem. Nektek sem működik? Légyszi a bunkó válaszokat mellőzzétek.

#iPhone #optimalizált töltés
2020. máj. 6. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Az optimalizált töltés csak azokon a helyeken aktiválódik, ahol Ön az ideje nagy részét eltölti, például az otthonában és a munkahelyén. A funkció nem aktiválódik, ha változatosabbak a felhasználói szokásai, például utazások során. Emiatt aktiválni kell néhány helybeállítást ahhoz, hogy aktiválódjon az Optimalizált akkutöltés. A funkcióhoz használt helyadatok közül egyet sem kap meg az Apple.


A következő beállításokat kell aktiválni:


Beállítások > Adatvédelem > Helymeghatározás > Helymeghatározás.

Beállítások > Adatvédelem > Helymeghatározás > Rendszerszolgáltatások > Rendszer testreszabása.

Beállítások > Adatvédelem > Helymeghatározás > Rendszerszolgáltatások > Jelentős helyek > Jelentős helyek.

2020. máj. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Kipróbálom. Bár az az igazság hogy már így is keveset bír a telóm és ha még a GPS is be lenne kapcsolva akkor gondolom már végleg többet merülne.
2020. máj. 7. 08:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a régi SE-ne ez a funkció nem is elérhető, vagy pedig az akkud kapacitása miatt már nem rámogarott hiába van bekapcsolva.
2020. máj. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elvileg működnie kéne.
2020. máj. 7. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!