Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik füllhallgató éri meg a...

Melyik füllhallgató éri meg a legjobban? Márka illetve típus érdekelne

Figyelt kérdés

Már annyira unom, most vettünk pár hónapja egy fülhallgatót de ez a harmadik az elmúlt évben, nem létezik, hogy ennyire sz.r minőségű legyen mind!

Volt már Thomson, Maxell, Sony meg mittudom milyen fajták vannak. És teljesen őszintén mondom, vigyázok a zsinórra, ha otthon vagyok úgy teszem, hogy ne törjön, ha a táskámban is van, dobozba tartom, hogy ne sérüljön mégis tönkremegy mind!

Melyiket vegyem, hogy minimum már egy évet kibírjon? A vezeték nélkülivel annyi bajom van (nyugodtan lehet nevetni, de nem tehetek róla) túl kicsi a fülem, nem fér bele akármelyik s félek, hogy elhagynám. A fejhallgató pedig utcára szerintem túl rizikós. Vagy mi legyen, már annyira tanácstalan vagyok, nem tudom melyik márka lenne jó...



2020. máj. 10. 00:54
 1/8 meszike91 ***** válasza:
100%
Nekem a soundmagic e10 jött be. Nyilván idővel ez is tönkremegy, de szerintem egész tartós és nagyon jó a hangzása az árához képest.
2020. máj. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A vezeték nélküli fülesekről annyit, hogy van egy csomóféle, valószínűleg létezik olyan, ami bent marad a füledben, ezt ki kell tapasztalni.


Elhagyni nem igazán tudod, hiszen a nem kínai hamisítvány kategóriájú wireless fülesek rendelkeznek egy olyan érzékelővel, ami által automatikusan leáll a zene/videó, ha nem érzékeli az egyik ,,füledet” (ami bármi lehet, ha ,,beborítja” az érzékelőt).

2020. máj. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
43%

[link]


ilyesmire gondolsz?


viszont gondolom par ezresre...


szerinted ha par ezres FEJhalgatok ocskak akkor ezek a mini cuccok mar jok es strapasak?


ha aktivan nyuzod akkor erre is sokat kell koltened, de meg ekkor is hamar tonkremehet egy ilyen eszkoz

2020. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
71%

[link]


jo olcso


[link]


Xy4

2020. máj. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
43%

Amugy Maxell el nem kell "dicsekedni" mindeg is egy haldoklo gyarto volt, ki tudja hogy bir eletben maradni megis


Thomson (hama) nem eppen hangtechnikara ment ra


nagyon olcson pedig a Sony tol se kell sokat varni


amugy pedig garizni kell amit lehet

es "lepusztult" helyeken nem erdemes vasarolni mivel konyen lehet hogy hamisitott cuccokat arulnak

2020. máj. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az első két választ köszi!!

A többire nem tudok mit mondani, nem lepukkant helyen vettem, nem hinném hogy a Media Markt vagy az Expert annyira rossz minőségű hely lenne!

Ahogyan azt sem értem hogyan került szóba az ár, mert nem foglalkozok vele ameddig jó minőségű a termék, de mivel a drága fülesekkel is befürödtem, nem tudom mit kéne már vennem (:

Értékelem azt a pár linket amivel megdobtál, de nem olyat keresek, azért köszi

2020. máj. 10. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kettes vagyok. A Xiaomi Airdots (a pici) 8-9 ezer forint, és vezeték nélküli. Több ismerősnek is olyan van, elégedettek! Tudom ajanlani! :)
2020. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen fajta nem lenne jó neked?:


[link]


Vezeték nélküli, de normál méretű fülbedugós résszel, de mivel alapvetően a nyakadban van, normál esetben nem tudod elhagyni. Ahhoz meg kevés és jóval vastagabb kábel van rajta, hogy megtörjön.


Nekem ilyenem van kb. mióta megjelent:

[link]

Simán összetekerem és zsebre vágom, semmi baja nincs.

Mint ezen a képen:


[link]


Egyébként tudom ajánlani, szépen szól, az aktív zajszűrő meg a 4-es metró zajszintjére hozza le a 3-as metrót... szóval tompít, na :)

2020. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!