Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsol be a telefon...

Miért nem kapcsol be a telefonom? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy régebbi Samsung telefonról lenne szó, pontosabban egy Samsung Galaxy Core-ról.

Már van egy másik telefonom azóta, de kellene róla egy fájl. Amikor leváltottam, még tökéletesen működött, de ennek már két éve..

Ma megpróbáltam újra beüzemelni, viszont a Samsung logónál nem jut tovább a bekapcsolásnál. Egyébként teljesen fel van töltve, és tényleg semmi baja nem volt mikor elraktam.

Szervízbe nem szívesen vinném, maximum ha már nincs más lehetőség.

Előre is köszönöm a válaszokat! :D



2020. máj. 12. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Mennyi ideig hagytad, hogy bekapcsoljon?


Én megpróbálnék rajta először is egy hard resetet, ha utána sem jó, akkor ide más módszerek kellenek...

2020. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elég sok időt vártam (legalább fél órát :D).. Ha a hard resetet választom akkor megmaradnak rajta a dolgok? (ment a pipa :))
2020. máj. 12. 17:41
 3/6 Mr. V. ***** válasza:
100%

Ha nem gyári állapotú, hanem rootolt, esetleg TWRP recovery-vel rendelkezik, abból is a módosított változattal, akkor van esély, hogy a MEDIA részt is egy backup formájában lementse, majd azt később lehet használni, kicsomagolni.

Ha ezek nincsenek rajta, akkor 1 próbát megér a DALVIK CACHE törlése szintén recovery-ben. Ezután a készülék akár 10 perc hosszan is képes indulni, tehát ki kell várni.

Amennyiben az ADB aktiválva volt rajta és párosítva is lett egy PC-vel, amin azóta is ugyanaz a rendszer van, akkor ADB-vel recovery-n keresztül van esély adatok mentésére. Ha nincs ilyen párosítás, nincs bekapcsolva az ADB, akkor ez a lehetőség is felejtős.

2020. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mr. V. ***** válasza:
Hard reset: felhasználó adatok (data partíció, media partíció) mind törlésre kerül és csak a gyári adatok, programok maradnak, szóval ha még adat kell a készülékről, SEMMIKÉPP SE RESETELD!!! Ha megteszed, utána bukod az összes adatod.
2020. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez sajnos tényleg felejtős sajnos :/ neked is ment a pipa :)
2020. máj. 12. 17:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Azóta jó lett? Ha igen, hogyan oldottad meg?
2021. jan. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!