Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rootolás nélkül semmi esély...

Rootolás nélkül semmi esély rá, hogy visszaszerezzem a törölt szöveges fájlokat?

Figyelt kérdés

Hülye voltam és töröltem pár .docx fájlt tabletről, amikre most szükségem lenne. Találtam több appot meg gépes szoftvert is, amik az elveszett fájlokat segítenek visszanyerni, de a legtöbb csak fotók, videók, hangfájlok esetében működik, dokumentumokkal pont nem.

Illetve némelyik programmal lehetséges, de ahhoz előbb rootolnom kell. Félek az ilyesmitől, mert nem vagyok túl tech savvy, és nincs kedvem "brickelni" a tabletet. Valakinek van ötlete, mit tehetnék?



2020. máj. 15. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ milyen androidos eszközről van szó, a mai rendszerekhez először nyitott bootloader kell a rootolás előtt, az pedig elvből formázza a data partíciót, szóval ez csak akkor jöhetne szóba, ha már ezekkel alapból megvagy.
2020. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Android 4.2.2

Sajnos semmi ilyesmihez nem értek, szóval semmibe nem kezdtem még bele...

2020. máj. 16. 18:48
 3/3 anonim válasza:
Magiskel megprobalod, twrp felteszi, es sok szerencset.
2020. szept. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!