Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A wifit fel lehet erősíteni...

A wifit fel lehet erősíteni egy extendeddel?

Figyelt kérdés

#erősítés #wifi #Extendeddel
2020. máj. 17. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
lehet, de ha normálisat akarsz, az nem lesz olcsó
2020. máj. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zzzoli ***** válasza:
Az extenderrel az a probléma, ha olyan helyre rakod ahol a router jelét gyengén fogja, a továbbítot jel sávszélessége nagyon leecsökken. Eleve feleződik, akkor is ha jó a rálátás. Az előző hozzászólónak nem tudom mi az olcsó és a drága, de egy alap 2,4GHz-eset már 5-7 ezer Ft körül megvásárolhatsz, egy kétsávos meg 10-15 körül megy.
2020. máj. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

inkább kiterjeszteni lehet mint felerősíteni.

én úgy oldottam meg, hogy a régi routeremet bridge üzemmódban használom, azaz rákapcsoltam arra a modemre wifivel amiről a net megy. Sajnos nagyon lassú lett, de legalább van net ott ahol eddig nem.

Ha kell a sávszélesség akkor érdemesebb lekábelezni és úgy rádobni egy wifi cuccot, akkor nem lesz lassú

2020. máj. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mivel nem vagyok jártas ebben a szakmában,kaphatnèk egy rajzot a bekapcsalására?


Köszi mindenkinek.

2020. máj. 17. 09:54
 5/5 anonim ***** válasza:

kell még egy router.

bedugod a konnektorba és a gépedbe is hálózati kábellel

belépsz az asmin felületére (cím, név, jelszó a modem alján) és ott meg kell keresni azt a beállítást ami kell... ezt csak akkor tudom megmondani ha pontosan tudom a router típusát. Az is lehet, hogy az adott modem nem képes így működni. A neten néztem utána én is, nem nagy ördöngősség.

aztán a beállított routert átteszed oda ahol szeretnél több lefedettséget.

persze annak a modemnek a hatókörébe tedd ahonnan a net megy.

2020. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!