Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha TikTokon Nekedben véletlen...

Ha TikTokon Nekedben véletlen "eltüntettem" egy videót, vissza tudom hozni?

Figyelt kérdés

Nem figyeltem, hogy a legfelső volt, lefele húztam, és frissítette, a videó eltűnt. Ha pörgetem a Neked-et, még ott lehet hátrébb?

Egyébként egy lány az egyik mostani trendet csinálta (yes/no/yes/no... stb és írja mellé a kérdés, és a zene rá a válasz). Pszichológus lány, és a pszichológus vs pszichiáter tévhitekre világított rá.



2020. máj. 17. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, mert nem ugy frissit, hogy frissebbeket nyom felulre, hanem random. Csak a relevanciat nezi, azt nem, hogy mit mikor toltottek fel.

Probalj meg rakeresni, ha annyira fontos, a zene alapjan vagy a trend alapjan, de ha csak nem volt 100 ezer lajk a videon, nem tul eselyes, hogy megtalalod.

2020. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!