Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék venni és ki is néztem kettőt, viszont nem tudok választani. Ti melyiket ajánlanátok közülük: Huawei Nova 5T vagy Samsung Galaxy A71?


Soha nem volt Huaweiem sem Samsungom és fogalmam sincs mit várjak tőlük. Idáig mindig Sony telefonom volt és csak ahhoz tudok hasonlitani.


Viszont, ha bármilyen más telefont tudtok ajánlani, azt is szivesen megnézem. Az a lényeg, hogy az akksija birja rendesen, ne legyen lassú, 2 hét után ne kezdjen el laggolni (ezek leginkább az iskolai tevékenységek miatt fontosak), illetve kamerája is jó legyen.


(Előző telefonom Sony Xperia XA2 Ultra volt, amivel nagyon meg voltam elégedve, annak ellenére, hogy a kamerája nem volt csúcskategóriás nagyon jó képeket tudtam vele késziteni, majdnem 2 éves használat alatt soha nem lassult, nagyon szerettem, csak elejtettem)



2020. máj. 18. 03:37
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Hát figyelj nekem 1 Samsungom volt az is nagyon rossz volt.. 2 Huawei telefonom volt idáig és total megvagyok vele elégedve főleg a mostanival (P Smart 2019).
2020. máj. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Huawei nem vennék mert már nincs semmilyen Google szolgáltatás rajta,akkor már inkább már egy samsungA71 menj be egy Samsung boltba és támogasd meg tetszik e ha tetszik vedd meg.
2020. máj. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

A NOVA 5T-n VAN GMS, szóval a "nincs rajta Google" itt nem opció.


Szerintem keress ismerőst, akinek van Samsung vagy Huawei telefonja, nyomkurászd meg őket, hogy neked melyik áll jobban kézre.

2020. máj. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
91%
szerintem a samsunggal jobban jársz
2020. máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Kedves kerdezo

A samsungal jobban jarsz szerintem mert valamivel idot alobb telefon tapasztalat alapjan de ha masra is vevo vagy esetleg egy xiaomit nezhetnel akkor

2020. máj. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem most fél éve Samsung Galaxy A70 van, előtte 4 és fél évig Huawei Ascend P7 volt.

Nem rossz a Samsung, de annyira nem is vagyok megelégedve vele! 😒 Multimédiásan se valami hű de jó, a wifi-je gyenge, netezés közben kissé instabil a szoftver, és sok rejtett menüpontja van!

A Huawei 4 évig tökéletesen működött (jó kamera, sztereó hangszóró, stabil szoftver, átlátható menü), utána a maradék fél évben lett multimédiásan visszafogott, és már csak netezésre jó!

A középkategóriában nyugodt szívvel inkább a Huawei-t ajanlom, de nem tudom, hogy a Nova 5T-n elérhetők-e a Google-szolgáltatások, így ebben az árkategóriában régebbi modellként inkább a Huawei P30, esetleg nézz szét még a Xiaomi-k között, például Black Shark 2 vagy Mi Note 10 !

2020. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! A Samsungot választottam végül. ☺️
2020. máj. 21. 03:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!