Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy nagyon régi Samsung...

Van egy nagyon régi Samsung Galaxy 3-am (igen, 3, csak simán :D). Miért nem tölti be a honlapokat?

Figyelt kérdés

A google-t betölti, de többet nem nagyon tudok vele csinálni, mert folyamatosan szerverhibát ír ki, bármilyen oldalt is szeretnék betölteni.

A google play-t lehet rajta frissíteni? Mert ezen még android market van, amit már be se lehet tölteni.

Ha jól tudom 2.1-es android van rajta.



2020. máj. 18. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Kedves kerdezo a telefon gurun meg neztem azon nem 2.1-es android van hanem 4.2-es probalj meg egy gyari visszalitast csinalni

Amugy nem is ertem mert alapbol plaz aruhaznak kellene lennie rajta

2020. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kiemeltem, hogy sima 3-ról van szó, nem S3.

Erről beszélek:

[link]

2020. máj. 18. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Arra már semmit nem tudsz frissíteni.

Az alkalmazások 99%-ának minimum 4.2 de inkább 5.0 Android kell.

2020. máj. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A megjelenése óta eltelt egy kis idő és a gyári böngészője már nem képes megnyitni a mai weboldalakat.

Figyelj arra is, hogy a dátum és az idő legyen jól beállítva.

Az Opera Mini valamelyik régebbi verziójával tehetsz egy próbát:

[link]

2020. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az Opera minit kipróbálom.
2020. máj. 18. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!