Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elkezdődött szoftverfrissítést...

Elkezdődött szoftverfrissítést hogy lehet leállitáni teljesen?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy A70, kiadták rá az Android 10-et, elkezdte automatikusan frissíteni. Leállítottam, de az ikon állandóan kint van, hogy a letöltés szünetel, és hogy mennyit frissített eddig. Viszont az A70 egyik típusa tönkremegy ettől a frissítéstől, és természetesen nem tudom hogy ez melyik. Hogy lehetne ezt visszacsinálni?

2020. máj. 19. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A belső tárhelyen kell lennie egy "downloaded_rom" nevű mappának, benne a valamilyen százalékban letöltött frissítéssel, ami egy .zip fájl. Azt az egész mappát, a "downloaded_rom" -ot töröld le és hozz létre ugyanilyen névvel egy üres fált (vagy írj bele 1 karaktert). Ez után indítsd újra a készüléket. Ha ezen túlvagy, biztos nem tud letölteni frissítést a készülék.


A helyesebb megoldás az lenne, ha a készülék menüjében kikapcsolnád a szoftver frissítést. Viszont Samsung esetén nem tudom, ez pontosan hol van, hogyan kapcsolható ki. Feltételezem, a Beállítások ➡️ Telefonról vagy Telefon tulajdonságai alatt kell lennie.

Mindenesetre a beállítások keresője (ha van) kiadja a 'frissítés' szó beírása után a megfelelő menüpontot, gondolom...


Remélhetőleg később jön egy Samsung szaki, aki elmondja a helyes megoldást, addig meg kihúzod az általam javasolt gányolással...

2020. máj. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Írtam a Samsung ügyfélszolgálatának ezzel kapcsolatban.

Az ügyintéző sík hülyének nézett, elmondta hogy ha van frissítés akkor telepíthetem azt (nem erre irányult a kérdés), és hogy a hírek az A70-el kapcsolatban nem hivatalos források, semmit nem szabad elhinni belőlük. :D

De annyit sikerült kiszednem belőle, hogy ha elromlik a telefon, akkor garanciaidőn belül javítják ezt a hibát.

2020. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az első válasz inkább valamilyen kínai telefonnál működhet


alkalmazásokban kapcsold be a rendszeralkalmazások megjelenítését, majd keresd meg a szoftverfrissítést


töröld a gyorsítótárat, majd restart

2020. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MancsWolf ***** válasza:
100%
Már javították az akku vezérlés hibát. Szóval amit most töltesz le frissítést már nem okozhat gondot.
2020. máj. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Viszont az A70 egyik típusa tönkremegy ettől a frissítéstől, és természetesen nem tudom hogy ez melyik."

Nem is kell tudnod.

Használóként frissíted.

Vagy jó lesz, vagy nem, és gariztatod.

2020. máj. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Online oktatás van, nem akarom tönkretenni, ezen csinálok mindent.
2020. máj. 20. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!