Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volt aki visszatért a butatele...

Volt aki visszatért a butatelefonhoz mert már annyira okostelefon függő volt?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről?
2020. máj. 20. 00:36
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
98%

nekem tönkrement egyszer az okostelefonom és vettem egy gombosat, hogy majd jó lesz az nekem, nem kell okos.

2 hétig bírtam. Nem a facebook, meg a hasonlók hiányoztak Manapság is van olyan, hogy 4-5 napig rá sem nézek., hanem főleg a kezelhetőség, az, hogy ha a naptárba akarok írni valamit az fél óra a gombokkal, meg az emailjeimet nem láttam... kontaktot beírni ... áhhh stb. stb kényelmetlenség kényelmetlenség hátán

ez kb 8 éve volt.

azóta meg már annyit javultak az okostelefonok akksiidőben, kamerában, stb. hogy én nem fogok lemondani róluk az biztos.

2020. máj. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim válasza:
77%

Nekem sose volt okostelefonom, csak hagyományos mobilom. Legutóbb vettem egy újat (használtan persze), és ezen már van akasztófa nevű játék, amit nyomok néha. :D

Egyébként meg telefonálásra inkább vezetékest használok.

https://www.youtube.com/watch?v=9VAoxYLDIzM

2020. máj. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
97%

Én mindkettőt használok. Beszélgetésre inkább a régi jól bevált, gombos telefont megtartottam, játékra, internetre meg ott az okostelefon.

Bizonyos szempontból a régi telefonokat többre becsülöm, mert pl. egy töltéssel másfél-két hetet is kibír, nagyon nehéz lemeríteni. Viszont a mai okostelefonok nem tartanak ki egy napnál több ideig ha folyamatosan használva van. Ezt nem szeretem benne.

2020. máj. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
73%
Nem korrekt összehasonlítani egy alig néha elővett gyenge butatelefon, és egy folyamatosan használt erős okostelefon akkuidejét. Ráadásul gondolom drága az áram, és kényelmetlen 1-2 naponta töltőre tenni.
2020. máj. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
74%
Soha. Gombos telefont akkor vennék, ha két dolgot tudna: telefonálni meg mobilnetet osztani. Egy okostelónak látszó tablet kellene mellé, meg egy vaskos laptop. Így marad az, hogy semmi butatelefon, a mobilhoz a legnagyobb powerbank, amit hajlandó vagy megvenni, meg úgy egyébként konnektorvadászat.
2020. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
55%
Át sem tértem az "okosnak" mondottra, amit balfaxoknak készítettek s nem többek, mint mobilkoholisták;)
2020. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
58%
Jaja, hiányozna a naptár meg karórán a sectograph, mint egy falat pálinka. Tök gáz, hogy bármikor tudok utalni bárkinek, meg hogy realtime közös bevásárlólistát vezetünk az asszonnyal. Ilyet, hogy valaki fekve fórumozzon pöcsrohasztó laptop nélkül?? Hogy ellegyen két watton, amikor csak pár szakmázós videót nézeget??
2020. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
40%
Úgysem tudod meggyőzni...
2020. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek, én személy szerint nem térnék át a hagyományos mobiltelefonokhoz, de nem azért mert Messenger - Snapchat - Instagramm függő lennék, hanem szimplán kényelemből, és információfüggőség miatt. Van laptopom, de sokkal egyszerűbb valamire rákeresnem az okos telefonomon, amit ráadásul szinte mindenhová magammal vihetek kényelmese, akár a mosdóba is, ha ott jut eszembe valami.


Pluszban én vásárlásnál a mobiltelefonommal szoktam fizetni, NFC segítségével, amit sima mobiltelefonnal nem lehetne megtenni.

2020. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
71%

7


Persze, ha egy pazarló ( minden sz@rt összevásárló ) s semmitevész-agyatlan életszínvonal a cél, akkor neked való;)

Egy listát nem képes valaki megjegyezni, nagy kihívás az élet:DDDD


9


Azért mosolyogtató a válaszod, mert hiába a sok információ, az embereken látszik, hogy használni sem tudják...tetteikből is.


A vásárlásnál fizetés...tipikusan városi kalitkában élőknek találták ki vagy naiv s modernt játszóknak, de kicsit kimozdulnak s lemerül a teló, már elveszettek-rábaxtak.

Mekkora bukás volt az e jegy a bkv-nál is, emlékezzünk.

Lemerült a teló, a gyereknél nulla lóvé s nem engedték joggal felszállni...csücsült a megállóban:DDD


Az egészben mégis az a vicc, hogy elhagyva vagy használhatatlan állapotba kerülve az illető egy senki lesz, aki csak arra támaszkodik...s még pszichésen is kezelésre szorul...tisztára a drogosokra emlékeztetőek...

2020. júl. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!