Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A huawei google ügye mennyire...

A huawei google ügye mennyire van hatással a telefonokra?

Figyelt kérdés
Gondolkozok rajta, hogy vennék egy Huawei P30-at, csak nem tudom eldönteni, hogy biztonságos e így venni.

2020. máj. 21. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Én nem ajánlom! Nem értem miért vannak sokan oda a hulladék huawei telefonokért, egyik ismerősömnek rövid idő alatt 2 p30 is tönkre ment, gyenge minőség, könnyen törik, vicc a fülhallgató is amit a telefonhoz adnak ,kb 300 forintot ér kínai piacon.
2020. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Wadmalac ***** válasza:
72%

"Nem értem miért vannak sokan oda a hulladék huawei telefonokért, egyik ismerősömnek rövid idő alatt 2 p30 is tönkre ment"

Több millió felhasználónak meg nem. Érdekes.

Ha valóban xar lenne, nem lehetne ennyit, ennyiért eladni.


"biztonságos e így venni."

Hát ez kicsit kérdéses. Ha elvagy Play áruház, Gmail stb. nélkül, akkor igen.

De ha nem, akkor van némi alap a bizalmatlanságra.

Ezzel vásárlás után bszakodni kell, hogy ugyanúgy legyen googleapp csomagod, mint bármelyik másiknak.

És a csomag telepítése egy olyan appot igényel, amiben kínaiban írt felhasználási feltételeket kell aláírni.

Na vajon mi mindent fogadsz el benne?

Frász tudja.


Kicsit nem ártana várni, ha nem égetően sürgős a készülékcsere, mert már megy a beharangozás, hogy a P30Pro idei kiadása már újra Google csomaggal fog jönni, ha meg az megkaphatja, az ÖSSZES eddig nem azzal jött készülék is megkaphatja majd egyetlen szoftverfrissítéssel.

2020. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vedd meg, a P30-on minden van ami kell.. Egyik legjobb telefonom, pedig volt jópár hasonló árketegóriájú készülékem.
2020. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Wadmalac ***** válasza:
100%
Én is csak dicsérni hallottam.
2020. máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#1-es. Nekem a mostani telefonom huawei p20. 2éves, és tökéletesn működik még mindig. Gyors, egyszer se fagyott még le, az aksija is sokáig tart. Az előző telefonom is huawei volt. P8, azt 2,5évig használtam, aztán eladtam, mert megvettem ezt. Én nagyon megvagyok elégedve a huaweivel. És ha az ujakon lenne Google, akkor maradnék a huweinel.
2020. máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
ėn nem venėm meg mert nincs google szolgáltatås rå,de ha te neked nincs szüksėged google szolgåltatåsra akkor vedd meg.
2020. máj. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Több példa is van rá,hogy a szart is ellehet adni, a windows is szar mégis a fél világ azt használja. Több ismerősöm huawei telója is tönkre ment pár hónap után,szar kínai minőség! Ráadásul folyamatosan próbál a HTC-től lopni ,nincs a cégnek semmi saját ötlete. De mindenki azt vesz amit akar ,nekem ingyen se kéne.
2020. máj. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#6

Te ezt megint kitől hallottad? Vagy tavaly nyár óta egy kő alatt élsz?


Kérdező, nyugodtan megveheted, a P30-ra és azelőttiekre sincs semmilyen haátssal a korlátozás, mondhat bárki bármit.


"Ráadásul folyamatosan próbál a HTC-től lopni"

Hát a HTC-től nehéz bármit is lopni, mivel lassan kivonulhatnának a piacról, annyi a kereslet irántuk...

2020. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 savanyújóska ***** válasza:

Huawei telefonoknál a Mate 20/P30 széria az utolsó amin Google van, viszont azokon marad is, a jogszabály csak a kiadása utáni telefonokra vonatkozik, tehát a P30-at nyugodtan megveheted, ezt is egy P30 Proról írom :D P40-es széria az első, amin csak HMS van.


Illetve ha újabbat szeretnél, akkor az nevet, aki utoljára nevet, a Honor a Huawei fiókmárkájának indult, alapvetően az, amikor a Huawei hardvert és tudást kapod, kicsit kevésbé igényesen, és kevesebb kényelmi funkcióval, de mára eléggé feljöttek, és mivel külön márka, az új modelljeik is Google ökoszisztémára vannak ráhúzva. :)

2020. máj. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9

Nem kötekedésből, de szerintem a Honor sem csinálhat GMS-es telefont, mivel a Huawei leányvállalata, nem külön független márka.

2020. máj. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!