Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendelt már valaki telefont...

Rendelt már valaki telefont az i-shop.hu oldalról?

Figyelt kérdés

Erről az oldalról lenne szó:

[link]



Nem tudom mire vélni azt, hogy ezen az oldalon a telefonok 20-40 ezer forinttal olcsóbbak mint például a telekomnál vagy a media marktban. Megkérdőjelezem azt, hogy ilyen jók itt az árak...


Szerintetek átverés lehet? Vagy nem eredetiek? Valakinek van az oldallal kapcsolatban valami tapasztalata?


Válaszokat előre is köszönöm!



2020. máj. 21. 14:04
1 2
 1/14 Mr.Q77 ***** válasza:
60%

Teljesen normális (jó) áraik vannak. Pláne most hogy minden régi "vackot" (kis háttértárral) kiszórnak.


Épeszű ember meg nem a Telekomnál vesz telefont ha kártyafüggetlent akar venni, és MM se olcsó ...


Nemrég rendeltem tőlük 2020 as SE-t

2020. máj. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szürkeimportos telefonok

Szlovák cég

Garanciális ügyintézést nem csinálnak, intézd te a szervizzel

2020. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Mr.Q77 ***** válasza:

Miért is kéne a Garanciával foglalkoznia az eladónak?


mivel a linken apple telefonok voltak és azokra egységes WW garancia vonatkozik bárhol is veszed. bemész hivatalos apple szemvízbe lecsekkolják az azonosítót mikortól let aktiválva és ha benne vagy gari időben megcsinálják, teljesen lényegtelen hol vetted.

2020. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

3, mert törvényi kötelezettsége, ugyanis vele vagy szerződésben


A szürkeimportos iphoneok garanciáztatása meg nem lesz egyszerű

2020. máj. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Mr.Q77 ***** válasza:
Javítson ki valaki ha tévedek (nem néztem utána) de Worldwide garancia bizonyos apple termékeknél pl telefon azt jelenti hogy le se szarják hogy te hol vetted, nem kell vinned számlát, az a lényeg hogy benne van a készülék az Apple által vállalt garanciális időben vagy sem.
2020. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#5, elvben, gyakorlatban meg az ázsiai piacra szánt modelleket európában gariztatni macera
2020. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajnos a garanciával vágtak már engem át nagyobb nevű cégek is, ezért szeretnék megbizonyosodni először is hogy nem egy gyári hibás vackot kapok, másodszor pedig, hogy lesz rá valamilyen garancia.
2020. máj. 21. 22:23
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

akkor ne ilyen noname shopokban vásárolj!

apple oldalán

istyleban

média markt

edigital

én innen vennék max iphone-t...meg más telefont (értelemszerűen, az első két válasz helyére az adott márka hivatalos márkakereskedését értjük)

2020. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Mr.Q77 ***** válasza:
100%

Ugyanakkora eséllyel kapsz "gyári hibás" vackot bármilyen boltban.

#6 os ez igaz, de mondjuk most én nem gondoltam ilyen szélsőségre. EU-n belül vásárolt telefonnal nem lehet gond a gariztatás.


No de az a legjobb ha ez sose derül ki.

2020. máj. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Pontosan a media marktban történt az, hogy gyári hibás iphone-t adtak el nekem, amit utána nem voltak hajlandók kicserélni.

Nem biztos hogy a noname csesz át... inkább a nagy multi fog.

2020. máj. 22. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!