Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha új okostelefonra beállítom...

Ha új okostelefonra beállítom a Google Fiókom minden átkerül a régiről? A Firefox böngésző könyvjelzői is?

Figyelt kérdés

Vagy arra nem vonatkozik?


Nem tudom szinkronizálni a laptopon lévő firefox-szal mert a hozzá tartozó fiókjelszót már nem tudom és a visszaállítás minden törölne ezt írják.


Igen, de legalább az új telefonra a mostaniról át tudom majd vinni?

Nem a két Firefoxot szinkronizálom, hanem ugyanaz a Google fiók kerül majd rá mindkét telefonra.


Köszi!



2020. máj. 22. 13:51
 1/4 Wadmalac ***** válasza:
100%

A Firefox nem Google alkalmazás.

A Chrome valószínűleg áthúzható így, de a Firefox nem.


Megoldható, de nem egyszerű és kell hozzá a root, hogy elérd a szükséges mappákat.


[link]

2020. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van ott olyan, hogy elfelejtetted a jelszavad...

[link]

2020. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Van de ezt olvastad?


When you reset your password, you reset your account. You may lose some of your personal information (including history, bookmarks, and passwords). That’s because we encrypt your data with your password to protect your privacy.



Ezt semmiképp sem akarom.

2020. máj. 23. 12:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs, nem, ráadásul nekem magyarul írta ki... nincs ötletem.
2020. máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!