Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem csörög ki az iphone ha...

Nem csörög ki az iphone ha videót nézek?

Figyelt kérdés
Másodszor fordul elő hogy hív a párom és neki úgy jelzi ki a telefonja mintha én kinyomtam volna, de az én telefonom ki se jelzi hogy hívni próbált volna. Most épp videót néztem a neten az előző ilyen esetnél pedig játszottam egy letöltött játékkal. Be lehetne ezt valahogy állítani hogy ilyenkor is kicsörögjön? Nem volt se csendes üzemmódba vagy bármi hasonló. Iphone Xs Max telefonról van szó. A válaszokat előre is köszönöm.

2020. máj. 22. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:

a ne zavarjanak mód sem volt bekapcsolva?

az csinálja azt, hogy "kinyomja"


állítsd be a párod telefonszámát kedvencnek és állítds be a ne zavarjanak módot úgy, hogy a kedvencek kicsörögjenek

2020. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!