Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehetne meg csinálni ?

Yoka007 kérdése:

Hogy lehetne meg csinálni ?

Figyelt kérdés
Adott egy Ilike x5 lite mobil nem használ se gyári beállítás se hardreset nem enged be a telefonba mintha nem létezne rendszere rootolni se tudom sajnos !

2020. máj. 23. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Dobd rá a gyári ROM-ot, már ha megtalálod.
2020. máj. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem válaszolóhoz. Ha tudod, telepítsd fel rá a gyári ROM -ot.
2020. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a fejlesztői beállításokat nem tudom elő hívni így nem tudok számítógéphez csatlakozni sajnos ! Hiába katintok többször a build számra
2020. máj. 24. 17:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Na várjál már... előbb azt mondtad, hogy "mintha nem létezne rendszere"

Most akkor van rajta android, elindul, működik?

2020. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A bejelentkezésig elmegy ott ugye nyelv wifi és fiók bejelentkezés de ott hiába írom be nem enged be ki írja hogy 24 óra múlva próbáljam újra de egy kis kísérlettel be tudtam lépni a rendszer beállításokhoz a play szolgáltatások abszolút nem működnek a build számal nem tudom előhívni a menüt és igen nem jön be a rendszer maga nem értek hozzá csak én állítottam úgy elnézést ha félre érthető volt !
2020. máj. 24. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!