Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régi iPhone SE-n kijelzőt és...

Régi iPhone SE-n kijelzőt és USB portot cseréltem itthon, de nem működik. Miért lehet ez? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Régebben még Nokia Lumia telefonon cseréltem kijelzőt, akkor sikerült, így gondoltam megcsinálom az iPhoneomat is. Mindent a videók szerint csináltam, kicseréltem az USB-s, jackes, hangszórós, mikrofonos részt alul és a kijelzőt. Le volt merülve a telefon, töltőre tettem, de nem kapcsol be. :( Van valami gyakori hiba esetleg, hogy hátha az a baj? Ha nem lehet tudni, mi a baj, akkor vajon így beadhatom a telefonszervizbe, hogy azt mondom szedjék ki ezeket, és rakják vissza jól? (már,ha valamit rosszul raktam volna valahogy, és az a gond) Ez így, hogy alkatrész nem kell hozzá, vajon mennyibe kerülne?

2020. máj. 23. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
18%
Hagyd rajta 1 napig a töltő
2020. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerviznek van olyan töltője, ami alacsonyabb feszültséggel kezd, mint az iphone gyári töltője. Addig rajtahagyják, amíg a rendes töltő is elkezdi tölteni. Kb 1 óra. Nem kértek érte semmit.
2020. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!