Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy működik a mobilnet ha 1...

Hogy működik a mobilnet ha 1 hónap alatt nem fogy el az adatkeretem?

Figyelt kérdés

Nem fogyott le, de elvileg újraindul hónap elejétől, viszont azt írja a gép hogy 40.41 gb valamikor meg kevesebb 38.03 gb, mintha visszafele számolna.

Majd jövő hónap 14-én fog "újraindulni" megint, de előző hónapban nem fogyott el, maradt 32.45 gb most 40.41 gb. Nem értem, ha nem fogyasztom el az összes gb-ot 1 hónap alatt akkor nem indul újra? Mert nem indult újra 0-tól hanem csak 1-2 gb-ot visszafele "számol".



#internet, mobiltelefon, mobilnet, probléma, gb, adatkeret, laptop, vodafone
2020. máj. 25. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
91%
Nem teljesen tudom követni, amit írsz, mert egyszer azt írod, hónap elején indul újra, utána meg hogy 14-én. Nem 0-ról szokott számolni, hanem azt mutatja, hogy mennyi a még felhasználható adatkereted.
2020. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!