Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 8s, vagy Xiaomi Redmi 7A?

Honor 8s, vagy Xiaomi Redmi 7A?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb telefon? Minden érdekel ezzel a kettővel kapcsolatban.

2020. máj. 25. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a Xiaomi mindenképp jobb választás! A Honor-nak mai szinten nagyon kicsi az akksija, ráadásul MediaTek processzor van benne, ami a legrosszabb gyártmány!
2020. máj. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

xiaomi Redmi 7A

8 mag

256 gb-ra lehet bőviteni

4000 mHA

5.45" kijelző

1440 x 720 pixel

165 g


Honor 8s


4 mag

1520 x 720

1000 gb-ra lehet bőviteni

146 g

3020 mAh

5.71"


A honor 8s nagyobb, jobban lehet bőviteni és könnyebb.

A Xiaomi Redmi 7A-nak jobb a processzora jobb az akkumulátora, de kisebb a kijelzője. Ez alapján el tudod dönteni. Remélem segíthettem (:

2020. máj. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A kamerája nagyjából ugyanaz de ha választani kéne én a Honor 8s kameráját választanám.
2020. máj. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
#2 - na, a laikus felsorolta a főbb dolgokat, amiket az adatlapokon lát! 😂
2020. máj. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 savanyújóska ***** válasza:
Annyit hozzátennék, hogy nem szutyok az MTK (évekig volt Honor 8-am,imádtam), csak nem felsőkategória, nagyon nem. Ha megszoktad az EMUI/Magic UI-t(Huawei/Honor), akkor a MIUI(Xiaomi) elég szenvedés lesz, volt egy rövid Xiaomis kitérőm, de egy életre elegem lett belőle. De nekem nagyon bejönni az EMUI, szóval elfogult vagyok, ha tudsz nyomkodj meg valami hasonlót, és akkor lesz képed róla. Ha erősen játszanál is, akkor pedig érdemlem a procit (magszámokon túl is) és a grafikus vezérlőt is nézni. (De nagy csodát ettől a kategóriától ne várj.)
2020. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!