Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont válasszak?...

Milyen telefont válasszak? Többi lent...

Figyelt kérdés

Samsung, Huawei vagy xiaomi telefont válasszak?

Milyen tapasztalataitok vannak ezekkel a márkákkal kapcsolatban?



2020. máj. 26. 19:53
 1/10 anonim válasza:
90%
Embere válogatja,de számomra egyértelmű lenne a Samsung.
2020. máj. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a Xiaomi jött be a legjobban. Eddigi telefonjaim:


Gyenge Samsung telefon > Huawei P8 Lite > Meizu M6 Note > Xiaomi Mi 8 > Xiaomi Mi Note 10 (Jelenlegi)

2020. máj. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
55%
Xiaomi mi 9t t feleve vettem, semmi baja sincs, parszor mar a foldre is ejtettem. A kameraja jo 128gb tarhellyel tokeletes. Az ara pedig jo, ugyan ilyen samsumg 140ktol kezdodik es az is csak 64gb. 96.000ft ert vettem meg. Ar ertek aranyban a legjobb szerintem. Par evet ki fog birni.
2020. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nos, én mindenképp a Xyaomi-ra szeretnék szavazni!

Mert nagyon jó készülékeket (Nem csak mobiltelefonokat) adnak, nagyon kedvező áron!


De megjegyzem, hogy a Meizu-nak is vannak remek telefonjai!

2020. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Samsung szoftveresen nagyon tetszik nekem de túlárazza mindenét a xiaomi t választanám mert ár-érték arányban valószínűleg a legjobb márka
2020. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

lg hungary:

Na ennyit az Lg-ről! :D

(Ne haragudj, ezt nem hagyhattam ki!)

2020. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 xd
2020. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ár-érték arányban a Xiaomi a legjobb, a Samsung pedig a legrosszabb, mert utóbbinál a márkát nagyon meg kell fizetni, de gyakorlatban sem épp a legjobb, legalábbis én ezt tapasztaltam!

5 hónapja használok Samsung Galaxy A70-et, ami bár nem rossz, de közel sem vagyok annyira megelégedve vele, nem tagadom, kissé megbántam, hogy ezt vettem!

Korábban 4 és fél évig Huawei Ascend P7 volt, ami a gyakorlatban multimédiásan is jobb minőségű volt, a szoftvere is stabilabb, és a kezelőfelülete is egyszerűbb/átláthatóbb!

Xiaomi-val még nincs tapasztalatom, de szinte csak jókat olvasok róla, ár-érték arányban pedig abszolút verhetetlen, mindenképp érdemes megfontolni!

2020. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Mindenkinek más válik be. Nekem volt több kínai telefonom is (köztük két Xiaomi), most pedig egy Samsung Galaxy A50-em van tavaly október óta és az összes eddigi telefonom közül ezzel vagyok a legjobban megelégedve. Az A50 előtt egy MI A2 Lite-om volt, attól nem egész 3 hónap után szabadultam, annyira gyenge telefon volt, ráadásul ahogy olvastam, az Android 10-es frissítés sokaknak téglát csinált belőle. Az A50-el semmi gond, 9-es és 10-es rendszerrel is stabil és gyors. A családban van még két A-s Samsung, egy 2,5 és egy majd' 2 éves és azokkal sincs semmi gond.
2020. máj. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem most egy 3 éves xiaomi m van olcsó stabil a samsungal az a bajom hogy az a szériás telefonok müanyagból vannak karcolódnak,törnek de egész jók
2020. máj. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!