Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iphone 6 mobilt szerintete...

Egy iphone 6 mobilt szerintetek érdemes még szervízbe vinnem?

Figyelt kérdés

Nem tölt,viszont szervízbe 10 ezer ft-ért már megjavítanák.Igazából csak közösségi médiára és telefonálásra használom...

Javíttasam,vagy inkább ideje lenne már egy újabb fajta telefonra költeni?



2020. máj. 27. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nos, amennyiben ezen kívül nincs más baja a telefonodnak, és még nem akarod lecserélni, akkor még 10000 forint szerintem belefér. Pláne, ha csak közösségi médiára, és telefonálásra használod, és nem vágysz semmilyen új funkciókra, amelyet az új készülékek nyújtanak.
2020. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hardveraprón keress eladó ip6-ot, és összevont szemöldökkel döntsd el, hogy megéri-e a 10 peták áldozatot akkor, ha esetleg nemsoká úgy döntesz, hogy megválsz tőle!
2020. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
simán! tök jó telefon az még!
2020. máj. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az van és nagyon szeretem. Énis közösségi médiára ill. telefonálásra használom. Nem is szeretnék újabbat mert ez mindent megad amire szükségem van. Ami még nagyon tetszik, hogy nem egy óriási telefon, elfér a kezemben/zsebembe. Megengedhetném magamnak, de feleslegesnek tartom, hogy egy 300ezer ftos telót vegyek csak azért hogy villogjak. 😀
2020. máj. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kérdező95 ***** válasza:
100%
Sokszor előfordul hogy egy másik új töltővel, rendesen fog tölteni a telefon, nálam sokszor előfordult SE,6 és 7nél hogy egy idő után csak lassan töltött a telefon azzal a töltővel vagy egyáltalán nem, ilyenkor vettem egy "utángyártott" töltőt és újabb félévre megvolt oldva a töltés probléma.
2020. máj. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!