Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi foglal a telefonomon ennyi...

Mi foglal a telefonomon ennyi helyet?

Figyelt kérdés

Huawei p9 lite 2017 telefonom van 16 gigás tárhelyel, az android 7.0 verzió, nem frissítettem mert akkor még kevesebb hely lenne, de amúgy mutatja beállításoknál hogy frissítés érhető el.

Nem töltögettem le semmit mióta megvan, csak telefonálni használom, mégis azt írja a telefon információba hogy 2,57 gb szabad hely van. Mégis mi foglal ennyi helyet? A rendszer?


2020. máj. 28. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Settings > device management > storage

Itt látni, mi mennyit foglal.

2020. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Töröld le a felesleges adatokat. Tárhely tisztitást csinálj.

Illetve ha van benne sd kártya/bővitő kártya,akkor nézd meg azoknak az állapotát.

2020. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy a háttérben letöltötte az új Androidot és az foglalja a helyet. Nekem is az volt.

Ennek a telefonnak az egyetlen hátulütője, hogy a 16GB bizony kevés. Csak ezért váltottam én is, csak most meg eladni nem tudom.

2020. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is kevés volt a hely. A fontos cuccokat kimásoltam, nyomtam egy gyári visszaállítást, utána frissítést, visszatettem rá mindent és láss csodát, fele annyit nem foglalt mint előtte.
2020. máj. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!