Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi töltést bír a power...

Mennyi töltést bír a power bank? Milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés

Tehát ha lemerül a telefonom hányszor tudja vissza tölteni a power bank?

Illetve olyan powerbankot szeretnék ami nem túl drága.


2020. máj. 30. 17:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Hogy hányszor tudod feltölteni a telefonod, az igen közel van ahhoz, hogy powerbank teljesíményében hányszor van meg a telefonod akkujának teljesítménye.


Tehát egy 5000mAh-ás jó állapotú aksis telefont, két és félszer lehet teljesen felölteni a minimumról, egy teljesen feltőltött hibátlan 12500mAh-as powerbank-ról, úgyan így egy 25000mAh-ról meg ötször.

2020. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

minden powerbank mérete, pontosabban kapacitása más.

Majd az elméletet Szervizmérnök úr elmondja (mAh és veszteségek és akkor mennyi az annyi)


én egy konkrét típust ajánlanék:

ASUS ZenPower

10050 mAh-s kapacitásával egy átlag telefont 2x fel tudsz tölteni vele. Ennek ellenére rendkívül kicsi és könnyű. Masszív fém háza van ami többféle színben elérhető, van csajos és férfias is :).

2,4 Amper töltőáramot tud biztosítani ami bár nem QC gyorstöltés, de azért sokkal gyorsabb mint az 1 Amperes töltők.

bőven megéri a 6500 forintos árát!



[link]

2020. máj. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, hogy tud milyen töltést a telefonod. Gyorsaságra értem.
2020. máj. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hú hát fogalmam nincs a telefonom töltéséről.

Samsung galaxy A70 ha ez segít.

Ehhez a telóhoz megfelel az amit a második ajánlott?

2020. máj. 30. 17:16
 5/16 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg olyan power bank amit szémelyesen js betudok szerezni és nem ke rendelni? Mondjuk médiába beszerezhető?
2020. máj. 30. 17:18
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"5000mAh-ás jó állapotú aksis telefont, két és félszer lehet teljesen felölteni a minimumról, egy teljesen feltőltött hibátlan 12500mAh-as powerbank-ról, úgyan így egy 25000mAh-ról meg ötször"


ezért mondtam, hogy a hozzáértő majd elmondja a lényeget, mert ez nagyon nem így van!

nem lehet csak úgy elosztani a számokat!

a 12500-asról az 5000-es 2x tudod feltöteni ha minden jól megy.

az powerbankban lévő 3,7 voltos cellákból 5 voltot állítunk elő ami átmegy a vezetéken a telefonba ami az 5 voltot átalakítja 3,7 voltra, mert a telefonban is olyan akku van... szóval a névleges kapacitást nem véletlenül hívják névlegesnek.

2020. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

van a médiában is, csak ott kicsit drágább

[link]

2020. máj. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Tegyük fel elmegyek a médiába. mit kell nézzek a power bank adainál?

Sokszor jártam ugy hogy a faszi a médiába felolvassa az adatokat információnak dehát én abból semmit se tudok leszűrni.

Valszeg médiába fogok vásárolni mert több mindent kellene vennem.

2020. máj. 30. 17:31
 9/16 anonim ***** válasza:

nekem egy 20000 mhA-s xiaomi van,nagyon elégedett vagyok vele. Annyi,hogy sokáig tart feltölteni teljesen , de ez egy régebbi ,pár éves darab,a mostaniak lehet,hogy jobbak ebben . Az enyémnél szerintem olyan 25-20 óra amig 0-ról teljesen feltölt . 5X fel tudom tölteni vele a telót fullra ,az ecigiket meg többször is ha úgy van .

Nem vettem észre,hogy romlottak volna afunkciói az évek alatt .Én az alzánál vettem anno .

Ha kinézel egy konkrét márkát,tipust,nézzél szét neten mert árban azért a media markt nem szokott a legjobb lenni.

2020. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*15-20 óra ,elnézést
2020. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!