Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendeltem egy tokot a német...

Rendeltem egy tokot a német Amazon.de-ről, de nem kaptam meg, bővebben lent! *?*

Figyelt kérdés
Tehát a probléma:Adott egy tok, (amazon.de, már rendeltünk innen) és nem érkezett meg. Állítólag már úton van, és JÚNIUS 1.-re kapnám meg. Ezzel nincs semmi baj, tudok még 2 napot várni, DE JÚNI. 1 ugye nemzeti ünnep a magyaroknál, és ha nem kapom meg JÚNI. 1-re akkor refund lesz. Amazon.de szerint a kiszállító: "Österreichische Post", nem tudom leadják-e elosztóba esetleg, és a DHL/GLS stb. hozza-e ki esetleg. Előző rendelés (JAN.2-JAN.6) DHL hozta. Tehát a kérdés: MEGKAPOM-E HÉTFŐN VAGY VISSZAUTALJÁK ÉS RENDELHETEM MEG ÚJRA?

#amazon, amazon.de, online #rendelés, külföldi rendelés, import #koronavírus, coronavirus, covid-19, covid19 #ünnep, nemzeti ünnep, munkaszünet, munkaszüneti nap #kiszállítás,csomag, csomagszállítás #telefon, telefontok, tok
2020. máj. 30. 18:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt kifelejtettem, hogy 28.-án kellet volna, hogy megérkezzen!
2020. máj. 30. 18:47
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Minek írod be a kulcsazavakhoz a covid 19 et?
2020. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hétvége van, aztán meg ünnep (Ausztriában és Németországban is), tehát kedd előtt nyilván nem szállítják ki. Nincs tracking, hogy megnézd, hol a csomag?
2020. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol ünnep lesz ha magyar posta vissza házhoz akkor még kedd sem biztos,mindenhol ünnep pünkösd úgyhogy majd kedden megkapod.
2020. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mikor rendelted?
2020. máj. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy ha nem kapod meg x napig, automatikusan refund lesz.

Ha van nyomkövetés, akkor pontosan tudható, hol tart a csomag, mikor ér oda.

Ha nincs, akkor pedig legfeljebb kérheted, hogy adják vissza a pénzed, de nem történik meg automatikusan - sőt, vélhetőleg még pár nap türelmet kérnek mielőtt visszakapod az árát.

2020. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!