Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11 proval készült...

Iphone 11 proval készült videót, hogyan tudom tényleges 4Kban a felrakni a Macbookomra, majd az 4Kban exportálni IMovieban?

Figyelt kérdés

Image Capture appal Macen könnyen át lehet másolni képeket és videókat.


Csak amikor a videót átveszi a gép, egy konvertáláson megy át a videó és félek akkor rontja a minőségét, mert 4K 60 fps videót, IMovieban nem tudok 4Kban elmenteni még ha az ég világon semmit sem csinálok vele.


Pedig közhiedelemmel elletétben az IMovieban is lehet 4Ksként elmenteni filmeket, sőt ha jól tudom akkor a legelőre belerakott video felbontása alapján adja meg egyátalán a lehetőséget, viszont mivel csak ezt rakom bele ami elvileg 4K-s így csak arra gondolok hogy valahol máshol "veszíti el a minőséget" a videó.


Van valami olyan app vagy módszer ahol romlás nélkül át tudom rakni a videót Macbookomra, úgy hogy majd 4Ksan exportálni tudjam IMovieban?



2020. jún. 3. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Airdropsszal nem megy át?
2020. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

jaja airdrop (sz nélkül) valamit csinál vele, még nem jöttem rá, lehet csak tömöríti hogy gyorsabban átmenjen, aztán a Mac meg kitömöríti... passz.


Dugd rá kábellel a Mac-ra és nyisd meg a Képletöltő appot!

ott mint egy fényképezőgépet úgy fogod látni a telefont és letudod másolni róla ami kell.

2020. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Image Capturere gondolsz? Eleve azt használom mégsem 4k.
2020. jún. 3. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahha...

akkor:

Beállítások -› Fotók

Alul: Átvitel Mac gépre...

Itt kapcsold át Az eredetik megtartására!

Ha azon van, akkor nem 4K-ban vetted fel telefonnal a videót.


(A HEVC videókhoz High Sierra (10.13) oprendszernek kellene lennie.)

2020. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!