Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy nekem is...

Miért van az, hogy nekem is és az anyukám mobilnete is, folyamatosan drasztikusan fogy el, pedig szinte nem is használjuk?

Figyelt kérdés

Nekem 100GB szokott csak úgy eltünni, anyum (más szolgáltatónál) 10GB-ok...

Ez miért van? Hova tünnek az adatok?



2020. jún. 4. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Videók megnyitásával vigyázni kell, mert az zabálja. Képküldés is hasonló.
2020. jún. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Ez kb olyan állítás, mint az, hogy "én nem is eszek, mégis hízok."
2020. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Tipp: telefonon beállításokban, meg talán külön a böngészőben is - ez általában a chrome - be lehet kapcsolni az adatmegtakarítót. Messengerben úgyszintén. Valahogy még ellenőrizni is lehet az adatforgalmat a telefon beállításaiban, hirtelen nem tudom, hogy hol.


Egyébként az automatikus alkalmazásfrissítés be van kapcsolva play áruházban? És hogy csak wifi-n töltsön le nagy méretű frissítéseket? Ha automatikusan tölt le nagyméretű frissítéseket, és ez nincs a wifi-re korlátozva, az generálhat nagy adatforgalmat. Szerintem.

2020. jún. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Elfújja a nagy szél az adataid a levegőben...


A telefonod monitorozza, hogy mennyi fogy (ha android, iOS-nél nem tudom) és mi fogyaszt sokat, tanulmányozd át.

Valami 100% hogy használja, mert nem tűnik el 100 gb a semmibe.

2020. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%
Érdekelne, kinek lett attól jobb, hogy lepontozott...
2020. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!