Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jónak mondható fülhallgató?

Jónak mondható fülhallgató?

Figyelt kérdés

Egy vezeték nélküli fülhallgatót szeretnék, eléggé sokat beszélek a munka helyem miatt telefonon, és gondoltam beruhazok egy ilyenre. Nézegettem is párat, véleményeket olvastam és nagyon dicsérték a xiaomi airodots pro-t, vagyis hogy nem lehet benne hibát kapni. Mit szóltok hozzá? És netán tudnátok ajánlani saját tapasztalatból pár terméket? Hang és mikrofon ami nagyon kell, és inkább az utóbbi hogy engem tisztán jól halljon a másik fél. Az akku alltalaban ahogy láttam vagy a gyors töltés vagy nagy kapacitásban komoenzalodik, de egy közép aranyost nem bannek. Az ár meg ne legyen az egegbe. Túl nagy elvarasok egy wireless fülhalgatotol? :))

Köszönöm a segítséget.



2020. jún. 8. 01:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!